Paskolos įsiskolinusiems asmenims

Jei esate įsiskolinęs ir ieškoti paskolos šiems įsiskolinimams padengti, tuomet atėjote kaip tik ten, kur reikia. Tik čia visos paskolos įsiskolinusiems su mažiausiomis palūkanomis vienoje vietoje! Tiesiog išsirinkite vieną iš pateiktų pasiūlymą, spauskite „Gauti paskolą” ir būsite nukreipti norimos paskolos link!

[table id=1 /]

Ypatingai šiandien paskolos įsiskolinusiems asmenims yra aktualios kaip niekada anksčiau. Beveik kas trečias žmogus Lietuvoje turi įsiskolinimų. Daugumą jų – greitųjų kreditų bendrovėms. Taip jau yra, kad yra skubama gydytis tais vaistais, kurie susargdino. Tai gali atrodyti paradoksalu visais kitais atvejais, bet kalbant apie greitąsias paskolas, tokiais sprendimai stebėtis nereikėtų. Pagalvokite patys: žmogus skolinosi, nes neturėjo pinigų. Jei aplinkybės susiklostė taip, kad paskolos nepavyksta grąžinti laiku ir pagal numatytą susitarimą, nenuostabu, kad puolama skolintis ir taip atidėti susidariusią problemą. Juk pinigai iš niekur neatsiranda. Galbūt nepavykusi investicija, galbūt neapgalvotas sprendimas skolintis – nutikti gali visko. Kaip ten bebūtų, paskolos įsiskolinusiems dabar yra labai paklausios. Čia mes pasistengsite padėti geriau suprasti Jūsų galimybes atsidūrus tokioje situacijoje. Taip pat pasistengsime suteikti geriausią patarimą išsisukimui iš šios padėties.

Bet pradžiai norėtume pasakyti kelis įspėjamuosius, įžanginius žodžius. Susidariusias skolas grąžinti paskolų pagalba iš tiesų nevisada pavyks. Tai pavyksta tikrai ne vien išimtinais atvejais, bet taip pat toli gražu ne kiekvienu. Priešingai, esant tam tikroms nepalankioms aplinkybėms, kreditai įsiskolinusiems asmenims gali būti dar blogesnis sprendimas nei status quo išlaikymas.

Pigus refinansavimas skoloms padengti

paskolos įsiskolinusiemsTaigi, kas žmogui belieka, kai yra įkrentama į skolas? Pirmiausia galvoj šauna bandymas šią situaciją sutvarkyti paskolomis. Juk tai savaime suprantama: nepamirškime, kad paskolų refinansavimas šiai minutei yra savo populiarumo pike. Ir taip yra ne be priežasties: kaip minėjome, beveik kas trečias lietuvis turi įsiskolinimų, kurių didžioji dalis yra greitųjų kreditų formoje. Ar toks paskolų refinansavimas įsiskolinusiems iš tikrųjų tinkamas pasirinkimas? Čia yra vienas iš tų atvejų, kuomet su šiuo sprendimu prašauti praktiškai neįmanoma. Kitais žodžiais tariant, įsiskolinę asmenys, nepriklausomai nuo savo padėties, gali tik išlošti tokiu ėjimu. Matote, refinansavimo logika yra tokia, kad iš to išlošia visi: senasis kreditorius (ar keli jų) garantuotai atgauna paskolą, nes ją perima moki kredito bendrovė; naujasis kreditorius gauna naują, santykinai didelės vertės kreditą; galiausiai pats įsiskolinęs asmuo gauna geresnes sąlygas tai pačiai kredito sumai. Negana to, pastarasis dar gali šią sumą pasididinti esant poreikiui, ko nebūtų galėjęs padaryti be refinansavimo. Tik su pastarosios paslaugos pagalba galima ne tik sumažinti turimo greitojo kredito naštą, bet dar ir pasiskolinti papildomai.

Todėl paskolos įsiskolinusiems tikrai yra prieinamos ir dėl to tikrai nereikia sukti galvos. Tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Deja, bet taip pat tai nėra kažkas prieinamo visiems. Kai skolos smaugia taip, kad jų grąžinimas sukuria teisinių problemų, vargu ar kas nors norės tokią paskolą perimti į savo rankas. Tokiose situacijose tenka griebtis kitų šiaudų. Kokie jie? Galima bandyti skolintis kitų šaltinių, kurie nėra oficialūs. Tokiais atvejais galioja visai kiti dėsniai nei egzistuojantys kreditų rinkoje. Priešingu atveju, galima bandyti skelbti asmeninį bankrotą, kurio konkrečią situaciją nagrinės vietos valdžios institucijos kartu su kreditoriu.

Kaip galite suprasti, paskola įsiskolinusiam asmeniui yra tikrai įmanoma ir reali. Viskas ko reikia, tai tiesiog neturėti per daug problemų vienoje krūvoje. Kad užsitikrinti refinansavimo galimybę, geriausias patarimas būtų tiesiog laiku kreiptis dėl šios paslaugos. Kuo daugiau laiko prabėgs – tuo didesnė tikimybė susidurti su nepalankiomis ir viską gadinančiomis aplinkybėmis. O tai savo ruoštu gali sutrukdyti susitvarkyti su įsiskolinimais lengviausiu būdu.