Paskolos internetu

paskolos internetuDidžiule staigmena Lietuvai tapo paskolos internetu, pasirodžiusios gūdžiais krizės metais. Lyg perkūnas iš giedro dangaus, paskolos internetu suteikė progą žmonės išgyventi per krizę, apie jos pasekmes galvojant vėliau. Atsiminus kaip sunkiai krizę išgyveno lietuviai, ar reikėtų stebėtis, kad visi puolė naudotis suteikta galimybe? Vien pirmaisiais šios paslaugos gyvavimo metais buvo išduota šimtai milijonų paskolų internetu. Skolintis galėjo bet kas: nuo bedarbio iki turčiaus. Visiems buvo sudarytos vienodos galimybės gauti paskolą internetu.

Kaip nereikėtų stebėtis, kad visi puolė naudotis šia paslauga, lygiai taip pat nereikėtų stebėtis tą sekusioms pasekmėms. Tik kvailys galėjo nematyti, kad toks besaikis ir nevaldomas skolinimasis prives prie neigiamų darinių. Vienas tokių buvo vis augę ir niekaip nemažėję įsiskolinimai. Gal viskas nebūtų buvę taip blogai jei viskas taip ir būtų likę. Juk įsiskolinimai patys savaime nesikandžioja. Bet jie labai lengvai gali privesti prie vėluojančių mokėjimų už paskolas ir galiausiai prie nemokumo. Tai nėra vien tik problema keliems žmonėms, kurie įsiskolina. Tokiam dalykui išplitus jis labai greit tampa masine visuomenės problema, kas gali sukelti milžiniškų ekonominių padarinių.

Taip ir nutiko Lietuvoje. Vis augant paskolų skaičiui, iš paskos neatsiliko ir bendri įsiskolinimai. O tai vedė link vėluojančių mokėjimų krizės. Nuspėti tai buvo nesunku, nes didžioji dalis paskolų internetu buvo suteikiama ne kam kitam, bet bedarbiams ir mažai uždirbantiems. Būtent tokios paskolos bedarbiams ir sukėlė visą šią ekonominę suirutę. Ne dėl jokios kitos priežasties pirmieji įstatymai, kurie buvo priimti ribojant šių paskolų suteikimą, apribojo kam gali būti suteikiami šie kreditai internetu. Būtent bedarbiams buvo uždrausta teikti tokias paskolas pirmiausia. Tačiau dėl griežtesnių reikalavimų paskolas internetu pasidarė gauti sunkiau praktiškai visiems, kurie nebuvo pakankamai turtingi.

Bet nepaisant visko paskolos internetu išlieka populiariausia paslauga šioje srityje. Ne tik dėl akivaizdžių savo privalumų: norint gauti paskolą internetu galima apeiti visus ribojimus ir pasiskolinti nepaisant jų!

Kaip gauti paskolą internetu neturint darbo

paskolos internetu bedarbiamsBedarbiams yra labai sunku gauti paskolą dėl visų per tuos metus įvestų skolinimo apribojimų. Jei sekant visus šiuos apribojimus pažodžiui, tai bedarbiams gauti paskolos internetu yra visais praktiniais sumetimais neįmanoma. Neužtenka vien turėti gražias akis ir mokėti gražiai prašyti; kreditoriui reikia kažkuo apčiuopiamesnio.

Iki šiol (ir tikėtina, kad šiai dienai taip pat) egzistavo vienas labai elementarus būdas apeiti šiuos ribojimus. Matote, registruodamiesi kreditorius sistemoje, jūs turite suvesti įvairiausius duomenis apie save. Nurodyti savo vardą, pavardę, banko sąskaitą adresą… ir pajamas bei įsiskolinimus. Pastarieji jūsų įvesti skaičiai dažniausiai būdavo vieninteliai duomenys apie pajamas ir įsipareigojimus, kuriais remdavosi šių kreditų tiekėjai. Todėl paskolą internetu galėdavo gauti ir bedarbiai, jei jie būdavo pasirengę pateikti melagingus duomenis apie savo finansinę situaciją. Prie šios „panacėjos” nemažai prisidėjo ir tas faktas, kad dėl melagingų duomenų klientas niekada nebūdavo kaltinamas – visa kaltė būdavo suversta kreditoriui, kuris nepatikrino pateiktų duomenų.

Todėl toks formalus reikalavimas kreditoriams nebuvo labai efektyvus. Kad jį įvesti efektyviai, o ne tik formaliai, kreditorius prižiūrinčios tarnybos pradėjo labai atidžiai stebėti paskolas internetu teikiančių bendrovių veiklą. Kas nenustatytą laiko periodą ir visiškai atsitiktinai, šios tarnybos paprašydavo kreditorių pateikti ataskaitą apie per x laikotarpį suteiktas paskolas internetu. Tuomet buvo sutikrinama kiekvienos išduotos paskolos internetu legitimumas. Kitaip tariant, buvo žiūrima ar paskolos išdavimo metu klientas turėjo pakankamai dideles pajamas ir pakankamai mažus įsipareigojimus, kad greito kredito išdavimas patenkintų įstatyme iškeltas sąlygas.

pigiausios paskolosTaip jau nutiko, kad buvo pastebėta, jog nemaža dalis paskolų internetu neatitiko įstatyme numatytų sąlygų. Norėdami užtikrinti, kad tik įstatymiškai pagrįstos paskolos internetu būtų išduotos klientams, šios tarnybos pradėjo dalinti dideles baudas į kairę ir į dešinę. Buvo baudžiama už bet kokį nusižengimą. Jei šis nusižengimas buvo pakankamai rimtas, bauda buvo išrašoma procentaliai nuo metinių pajamų. Tokiu būdu buvo bandoma padaryti, kad visi kreditoriai jaustų vienodą pareigą laikytis įstatymų. Tačiau ne vien didelės baudos, bet ir padažnėję „reidai” buvo naudojami kaip priemonės įstatymo įgalinimui.

Dėl viso to paskolos internetu bedarbiams pasidarė vis sunkiau prieinamos. Nes besąlygiškai laikantis įstatymų pasidarė nebeįmanoma suteikti paskolų nedirbantiems asmenims.

(Ne)laimei kreditoriams iš pradžių buvo naudingiau pažeisti įstatymą ir suteikti kreditus bedarbiams, nes iš tokių kreditų išdavimo vis tiek būdavo uždirbama daugiau nei sumokama baudų. Todėl net ir tuomet bedarbiai galėdavo gauti paskolą internetu. Tačiau didėjant baudų kiekiui ir kintant įstatymams, tai pasidarė praktiškai nebeįmanoma.

Vienas iš visai neseniai priimtų įstatymų įpareigojo kreditorius remtis išimtinai tik oficialiais duomenimis ir nebekreipti jokio dėmesio į kliento pateikiamus duomenis apie jo finansinę situaciją. Dėl tokio įstatymo greitieji kreditai bedarbiams pasidarė praktiškai nebeprieinami, nebent toks asmuo gauna papildomas pajamas ir tik oficialiai darbo biržoje yra registruojamas kaip bedarbis. Žinoma, jei jus tenkina privačios paskolos iš žmonių, tuomet atsiranda visai kitos galimybės paskolai gauti.

Išsirinkti pigiausią paskolą nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti

geriausi kreditai internetuLietuvoje šiuo metu yra įregistruota beveik du šimtai greitųjų kreditų ir vartojamųjų paskolų davėjų. Galima pagalvoti, kad išsirinkti pigiausią paskolą internetu yra velniškai sunku. Tačiau ar nustebtumėte, jei pasakytumėme, kad išsirinkti geriausią paskolą iš tikrųjų nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio? Taip, taip pasirodė tikrai gali, bet mes labai greit paaiškinsime kodėl taip nėra.

Žiūrint į visą šį kreditorių sąrašą ir norint pasiskolinti pigiai, tikrai gali kilti galybė klausimų. Negi dabar kiekvienas turi eiti per kiekvieną iš šių kreditorių ir žiūrėti jų sąlygas, kad tikrai įsitikintų, kad ima pigiausią paskolą internetu? Toks darbas užtruktų visą amžinybę! Jau geriau paaukoti tuos kelis eurus ir pasiskolinti šiek tiek brangiau, bet sutaupyti brangų laiką.

Bet viskas tikrai nėra taip blogai, kaip gali pasirodyti. Norint rasti pigiausią paskolą tikrai nereikia vargti vaikštant po kiekvieno kreditoriaus puslapius ir lyginant kiekvieno iš jų siūlomas palūkanas. Kodėl? Todėl, kad yra žmonių, kurie tai jau padarė už jus! Mūsų šauniausias puslapis www.GreitiKreditai.com jau atliko viską už jus. Mes kruopščiai atrinkome viską geriausią, ką pavyko rasti tarp visų beveik dvejų šimtų kreditorių. Palyginę kiekvieno iš jų palūkanas ir kitas svarbias sąlygas atrinkome tik tuziną geriausių ir pigiausių paskolų internetu. Todėl dabar nuvykę į mūsų puslapį pamatysite ne tik geriausius atrinktus pasiūlymus, bet ir kiekvieno iš jų sąlygas, kad patys galėtumėte susidaryti kuo tikslesnį vaizdą apie siūlomą paslaugą.

Tokios paslaugos yra visiškai nemokamos ir neabejotinai palengvina kiekvieno žmogaus dalią. Bet nereikėtų pamiršti, kad prieš skolinantis visuomet ir bet išlygų reikėtų pasiskaičiuoti ar paskolą sugebėsite grąžinti laiku. Tik būdami visiškai užtikrinti imkite paskolą, o priešingu atveju arba skolinkitės mažiau arba nesiskolinkite visai, nes viskas gali baigti labai blogai.