Kreditai be registracijos mokesčio: pigiau nebūna

Kai yra tiek daug pasirinkimo kreditų rinkoje, nenuostabu, kad niekas nenori mokėti už paprasčiausią registraciją. Kitaip tariant, norima gauti kreditą be registracijos mokesčio. Tačiau taip pasipelnyti yra nusprendusios kai kurios greitųjų kreditų bendrovės. Tokie kreditoriai gali vilioti klientus pigiais kreditais, tačiau realybėje jie gali pasirodyti gerokai brangesni nei reklamose. Kartais taip atsitinka, nes kreditorius reklamuoja tik dalį būtinų mokesčių arba paslepia kitus. Bet kartais galima išvysti labai aukštai užkeltų registracijos mokesčių. Ką tai reiškia? Registruojantis pas kreditorių dažniausiai būna vienintelis minimalus mokestis – vieno cento pavedimas, kuriuo įrodoma kliento tapatybė. Bet kai kurie kreditoriai pakelia šį mokestį. Todėl norėdami užsiregistruoti turi mokėti gerokai stambesnę sumą nei vienas centas. Tokia suma gali siekti nuo kelių iki dešimt eurų, kalbant vidutinėmis vertėmis. Būtent dėl tokių kreditorių yra pakankamai populiarūs kreditai be registracijos mokesčio.

kreditai be registracijos mokesčioNereikia stebėti tokių mokesčių išgalvojimu. Dabar tarp greitųjų kreditų internetu tiekėjų vyksta nuožmus konkurencinis karas. Jų yra labai daug ir kiekvienas nori išsiskirti iš minios. Bet to maža, nes tai nėra tikslas pats savaime. Kitaip sakant, už tai niekas pinigų nemoka. Todėl bandoma ne tik išsiskirti. Prie to bandoma ir uždirbti. Tokią užduotį įgyvendinti galima keliais skirtingais būdais. Galima suteikti daug pakankamai pigių ar akcijinių kreditų. Nors kreditai pigūs, bet jei jų yra suteikiama labai daug – pelnas irgi bus pakankamai didelis. Tokį modelį galima naudoti, kai tavo populiarumas yra palubėse. Bet ką daryti, kai klientų nėra tiek jau daug? Negalima tiesiog beatodairiškai užkelti palūkanų, nes tokiu atveju greitieji kreditai būtų visiškai neišsiskiriantys ir niekas jų nesiskolintų. Todėl reikia suktis kažkaip kitaip. Tuomet čia pradedama galvoti inovatyviai ir vienas iš tokių sprendimų yra klientui nepalankūs registracijos mokesčio.

Žinoma, negalima daryti tokios prielaidos, kad populiariose bendrovėse yra suteikiami kreditai be registracijos mokesčio, o mažiau populiariose – priešingai. Situacijų yra visokių, bet kaip apytikslė taisyklė, tai galbūt galėtų suveikti. Bet nepaisant šito dalyko, nereikėtų daryti lemtingos klaidos ir aklai pasitikėti populiariais ir daug reklamuojamais paskolų tiekėjais. Yra buvę tokių atvejų ir tuomet klientai smarkiai nudega. Visuomet – ir mes pabrėžiama, kad visuomet – reikia labai nuodugniai susipažinti su sąlygomis, kuriomis yra skolinama. Priešingu atveju susidursite su rimtais nemalonumais.

Ką reikėtų daryti klientams be aukščiau paminėto patarimo? Norintys, kad kreditas be registracijos mokesčio būtų suteikiama be didelių abejonių, patartina pasinaudoti tokius pasiūlymus renkančių puslapių paslaugomis. Tokiuose puslapiuose surenkami skirtingų rūšių greitieji kreditai internetu ir pateikiami vienoje lentelėje. Šiuo atveju, ieškant kur būtų suteikiami kreditai be registracijos mokesčių, patartina tiesiog susirasti tokius pasiūlymus renkančių puslapių sąrašą ar bent vieną tokį puslapį. Tuomet iš kart žinosite visas bendroves, kuriuose greitieji kreditai yra suteikiami nereikalaujant registracijos mokesčio. Be to, galėsite matyti kuri iš visų tokių bendrovių teikia geriausius kreditus pagal norimus kriterijus. Priklausomai nuo pasirinkto puslapio, galbūt galėsite pamatyti ir tokius kreditus su kokiomis nors akcijomis.