bigcredit logotipas

Bigcredit.lt

bigcredit logotipasTuomet, kai prireikia didesnės ar mažesnės paskolos, dažnai pernelyg anksti imame galvoti, kad niekas mums jos neduos ir net nebandome į nieką kreiptis. Geriausiu atveju tuomet skambiname tėvams, draugams ar kaimynams, kurių prašome tų šimto ar kelių šimtų eurų netikėtam automobilio gedimui suremontuoti ar prireikus naujo šaldytuvo. Tačiau toks skolinimasis iš savų žmonių rato daugeliui yra nemalonus, jo vengiama, tad belieka tiesiog nuleisti gyvenimo kokybės kartelę žemiau ir pakentėti be šaldytuvo ar be automobilio iki kito atlyginimo.

Toks požiūris ir tokios situacijos – tikrai gajus reiškinys daugelio tarpe. Nors atrodytų, kad greitųjų kreditų rinka klesti ir kone kas antras tuos kreditus ima, tas procentas iš tikrųjų yra ženkliai mažesnis. Priežastis paprasta – tiesiog nieko nežinodami skubame išsigąsti sudėtingų kredito suteikimo sąlygų, ilgų ir sunkiai suprantamų sutarčių, didžiulių palūkanų bei į namus besibraunančių anstolių. Tačiau taip toli gražu nėra. Kalbant apie nedideles paskolas, šiuos mitus puikiai sugriauna bigcredit.lt greitųjų kreditų bendrovė.

Bigcredit.lt – tai labai specializuotas, nedidelis, trumpalaikes paskolas teikiantis kreditorius. Jų klientai – būtent tie žmonės, kuriems pinigų prireikia neilgam ir netikėtai – ar sugedus automobiliui, ar prireikus nusipirkti naują šaldytuvą ar skalbimo mašiną, o gal tiesiog prasidėjus olimpiadai norite iš karto turėti naują gerą televizorių. Šiuo atveju kreiptis į bigcredit.lt yra tikrai geras sprendimas. Jie teikia nedideles, iki penkių šimtų eurų siekiančias paskolas, kurios dažniausiai ir naudojamos aukščiau minėtiems ar panašiems dalykams įsigyti. Turint omenyje tai, jog paskolos suma nedidelė, jos grąžinimo terminas taip pat ribotas – 30 dienų. Taigi dažniausi bigcredit.lt klientai yra tie, kuriems pritrūko pinigų iki kitos algos, vos šimto ar kelių šimtų eurų, kuriuos per mėnesį galės nesunkiai atiduoti.

Natūralu, jog skolinantis nedideles sumas trumpam laikotarpiui galime tikėtis ir paprastų pasiskolinimo procedūrų. Iš tikrųjų taip ir yra – šis kreditorius stengiasi užtikrinti, kad jų teikiami kreditai tikrai būtų greitieji. Vos užsukus į jų internetinę svetainę jus pasitinka patogi paskolų skaičiuoklė, leidžianti greitai įsivertinti kiek ir kada jums reikės grąžinti. Pasirinkus norimą paskolos sumą ir paskolos grąžinimo terminą, belieka pateikti paraišką paskolai gauti ir laukti atsakymo. Dažniausiai atsakymas ateina vos per kelias valandas ir jūs gaunate pinigus į savo sąskaitą, kurią nurodėte paskolos suteikimo užklausoje. Tikrai greita ir patogu, na o kaip gi yra su palūkanomis?
Be jokios abejonės, bet kuri paskolas teikianti bendrovė, tame tarpe ir greitųjų kreditų įmonė bigcredit.lt, nori uždirbti. Įvertinus metines paskolų palūkanas kartu su kitomis su paskolos paėmimu susijusiomis išlaidomis, palūkanos gaunasi tikrai nemažos. Tačiau šioje vietoje reikia suprasti, jog skolinamasi be jokio užstato, kreditą gaunate vos per kelias valandas, viskas yra labai patogu. O svarbiausia tai, jog skolinatės toli gražu ne metams, o vos mėnesiui, tad metinė palūkanų norma jums toli gražu nėra aktuali šiuo atveju. Kaip atrodo tipinis skolinimosi iš bigcredit.lt pavyzdys? Panagrinėkime.

Tarkim jums sugedo automobilis ir prireikė šimto eurų jo remontui. Kol servisas tvarko jūsų mašiną, jūs užsukate į bigcredit.lt svetainę, pateikiate paraišką paskolai gauti, ją patvirtinate ir išsiunčiate. Jei tą padarote darbo valandų metu, vos per kelias valandas jau gaunate norimą šimtą eurų į savo sąskaitą. Sumokate už automobilio remontą ir toliau laimingai važinėjate. Na o atėjus paskolos grąžinimo terminui, kuomet jau esate gavęs atlyginimą, jūs sumokate viso labo vos dešimčia eurų daugiau nei pasiskolinote. Prakalbus apie vos tiek siekiančias palūkanas daugelio įsitikinimai ir baimės dėl didžiulių greitųjų kreditų bendrovių palūkanų išgaruoja. Tad dažnai žmonės, vos kartą pasinaudoję bigcredit.lt pasiūlymu greitam automobilio susitvarkymui ar naujam šaldytuvui įsigyti ir pamatę, kiek nedaug per tas dvi savaites ar mėnesį prisikaupia palūkanų, drąsiai skolinasi ir dažniau.
Tai puikus pavyzdys, kaip paprastai, tačiau tikrai ženkliai ir visai nebrangiai galime pakelti savo gyvenimo lygį kartais pasinaudodami tokių greitųjų kreditų bendrovių kaip bigcredit.lt pasiūlymais. Nors jų metinės palūkanų normos ir yra aukštos, tačiau skolinantis nedideles pinigų sumas ir trumpam, iki mėnesio trunkančiam laikotarpiui, bendra palūkanų suma susidaro labai nedidelė. Įsigudrinę bigcredit.lt klientai šio kreditoriaus pagalba netgi sutaupo – žinodami, jog jiems reikia naujo šaldytuvo, jie sulaukia akcijos, pasiima kreditą ir nusiperka tą savo išsvajotąjį, gerokai atpigintą šaldytuvą, o sulaukę atlyginimo paskolą grąžina. Tokiu atveju palūkanų suma gali būti netgi ženkliai mažesnė nei akcijos metu suteikta nuolaida jūsų pirkiniui. Taigi, kad ir kaip paradoksaliai beskambėtų, greitųjų kreditų bendrovės, ne tik teikdamos greitas ir patogias paslaugas, kaip pavyzdžiui bigcredit kreditorius, dar gali padėti jums ir sutaupyti.