Paskolos Anglijoje: pigiausi kreditai tik Jums!

Bičiuliai emigrantai, dirbantys Anglijoje ir ieškantys paskolos, gali užbaigti savo paieškas. Žemiau pateikiame geriausius paskolų Anglijoje pasiūlymus. Tarp jų kiekvienas ras kažką sau!

[table id=1 /]

paskolos anglijojeKai esi emigrantas, viskas pasidaro gerokai sunkiau. Namų ilgesys, nepažįstama kalba, kultūra… Ir nors žmonės išvažiuoja svetur, kad galėtų užsidirbti, kai kurie netrunka susidurti su finansinėmis bėdomis svetur. Būtent paskolos dirbantiems užsienyje tampa tikru išbandymu. O konkrečiau – jų gavimas. Užsienyje dirbantys lietuviai tiesiog negali arba nemoka pasiimti paskolos. Dar dažniau yra tiesiog bijoma padaryti kažką neteisingai, kas paskui gali kainuoti apvalią sumą pinigų. Juk visi žinome, kad užsienyje viskas yra daug brangiau nei Lietuvoje, nors atlyginimai ir tikrai yra geresni. Kalbant konkrečiau, paskolos Anglijoje yra tikras galvos skausmas lietuviams. Informacija šiuo klausimu irgi yra aktualiausia. Ne tik dėl to, kad daugiausiai emigruojančių lietuvių išvyksta būtent į šią šalį, bet ir dėl to, kad greitos paskolos Anglijoje yra neįtikėtinai brangios.

Kodėl bet kokios paskolos Anglijoje yra tokios brangios? Tai galima paaiškinti keliais faktais. Didžiausią įtaką neabejotinai turi tas pats faktorius, kuris apskritai pragyvenimą Anglijoje padaro brangesniu: aukštesnis pragyvenimo lygis ir „stipri” valiuta. To pasekoje prekės ir paslaugos šioje šalyje yra labai brangios čia atvykstantiems žmonėms. Bet lygiai dėl tos pačios priežasties atlyginimai atvykėliams irgi yra santykinai dideli. Išimtimi netampa ir greitieji kreditai. Tačiau atsiminus, kad pastaroji paslauga yra susijusi su (nepakankamais) finansais ir jos kaina stabiliai auga (palūkanos), ta didesnė paskolos Anglijoje kaina tampa dar skaudesne problema.

Pigiausias kreditas Anglijoje ir kaip jį gauti

Minėjome, kad paskola Anglijoje nėra taip lengvai prieinama ten atvykusiems žmonėms, t.y. ne vietiniams. Kaip ir visose kitose šalyse, taip ir Anglijoje reikia įgyvendinti tam tikras sąlygas, kad būtų galima pretenduoti į finansinę pagalbą šioje šalyje. Nors čia viskas yra paprasčiau nei kitur, vien dėl to, kad greitųjų kreditų industrija čia yra išvystyta daug labiau nei bet kur kitur, paskolos gavimas vis tiek bus problematiškas daugeliui mūsų bendrapiliečių.

Todėl greitasis kreditas Anglijoje, t.y. kreditas iš tos šalies kreditorių, turėtų atkristi kaip reikšminga alternatyva. Galite bandyti jį pasiimti jei šioje šalyje stabiliai ir oficialiai gyvenate bent keturis metus bei puikiai suprantate ką darote. Tačiau tokiu atveju siūlytume jums ne greitąjį kreditą, bet vartojimo paskolą iš komercinio banko, kurie tokią finansinę pagalbą gali suteikti pigiau. Tiesa, vėlgi, čia reikėtų tiksliai žinoti ką darote, nes kitaip procesas gali užtrukti. Nemokant anglų kalbos idealiai, siūlytume geriau apsiriboti greituoju kreditu, nebent laikas nėra pats didžiausias jūsų prioritetas. Ir geriausia būtų susirasti nemokamą kreditą, tokiu būdu net ir kažkur suklydus ar slystelėjus, neprisidarysite per didelių problemų sau.

Tokiu atveju pigiausias kreditas Anglijoje gali būti surandamas labai nesunkiai. Kadangi greitųjų kreditų industrija Anglijoje yra verta šimtų milijonų, ten yra labai gerai išvystytas pigiausių greitų kreditų paieškų tinklas. Jo pagalba vos tik suvedę reikiamą informaciją apie norimą paskolą, atsakymą gausite arba iškart, arba į savo el. pašto dėžutę kelių minučių eigoje. Iš esmės šie paieškų ir palyginimų tinklai daro panašų darbą, kuri darome ir mes, tačiau ten ši industrijos dalis yra daug labiau išvystytą nei mūsų šalyje.

Tik būkite atsargus su savo duomenimis: nepateikite jų bet kur ir bet kam. Kai kurie apsišaukėliai gali reikalauti asmeninės jūsų informacija mainais į pigiausio kredito pasiūlymą, tačiau tokie mainai nevisada įvyksta, o jūsų duomenys yra atiduodami trečiosioms šalims. Tai gali sukelti įvairiausių nepatogumų: nuo šlamšto į jūsų pašto dėžutę iki paskolų jūsų vardu. Todėl reikia atsargiai elgtis su savo duomenimis ir ypatingai tokiose situacijose.

Yra ir dar vienas būdas gauti paskolą Anglijoje: bandyti skolintis iš Lietuvos kreditorių. Nepaisant to, kad gyvenate svetur, tai, kad gaunate legalias ir pakankamai dideles pajamas, bus pakankamas pagrindas Lietuvos kreditoriams pasiūlyti jums paskolą puikiomis sąlygomis. Toks būdas ieškoti paskolos Anglijoje gali pasirodyti dar patrauklesnis ir pigesnis, tačiau čia lygiai taip pat reikalaujama, kad daugiau ar mažiau pastoviai gyventumėte Lietuvoje, tik laikinai išvykdami į Angliją.