Ar vis dar suteikiami sms kreditai?

sms kreditaiLaikui bėgant gali kilti klausimas: ar sms kreditai vis dar yra suteikiami? Toks klausimas yra pakankamai natūralus, jei atsiminsite kas dėjosi kad pačioje greitų kreditų bumo pradžioje. Tuomet, priešingai ne dabar, sms kreditai buvo ne tik populiariausi greiti kreditai, bet buvo pagrindinė reklamuojama jų forma. Kiekvienoje reklamoje buvo galima matyti kaip buvo bandoma išskirti sms kreditus, kaip vieni atrodė geriau už kitus ir pan.

Bet dabar atrodo, kad viskas pasikeitė. Sms kreditų reklamos praktiškai nebematyti. Jas pakeitė kitos reklamos ir kitos paslaugos, populiariausia kurių šiuo metu yra ne kas kitas bet nemokami kreditai. Tokie pokyčiai yra labai natūralus, nes keičiantis žmonėms ir pačiai kreditų rinkai, keičiasi ir siūlomos paslaugos bei žmonių ir kreditorių prioritetai.

Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, galite atsidurti priešais paprastą klausimą: ar vis dar įmanoma gauti sms kreditą? Atsakymas yra vienareikšmiškas taip. Iš esmės, nepaisant visų pokyčių, patys sms kreditai mažai kuo pasikeitė. Jie didžiąja dalimi išliko tokie patys, kokie buvo greitų kreditų bumo pradžioje. Tačiau nors sms kreditas nepasikeitė, kitos – alternatyvios – kredito paslaugos tikrai pasikeitė ir ženkliai. Tai reiškia, kad ieškantiems sms kreditų, toks variantas gali būti paprasčiausiai neoptimalus.

Alternatyvos sms kreditams

Sms kreditai išties yra patogi ir patraukli paslauga. Galite gauti norimo dydžio greitąjį kreditą labai greitai neišeidami iš namų ir nepaleisdami iš rankų savo telefono. O ir palūkanos, lyginant su kitomis alternatyvomis nėra jau tiek daug didesnės, kad vertėtų vargintis ieškant geresnės galimybės. Ypatingai jei nemokate naudotis internetu ar kompiuteriu…

Nors toks situacijos suvokimas buvo labai taiklus atsiradus greitiems kreditams, dabar taip suvokti situaciją yra nedovanotina. Nedovanotina, žinoma, jei norite sutaupyti ir pasiskolinti kuo pigiau ir patogiau.

Tiesa yra tokia, kad viena iš priežasčių, kodėl sms kreditai užleido savo dominuojančią vietą kitoms paslaugoms buvo ta, kad atsirado daug patrauklesnių kredito rūšių, kurios galėjo geriau patenkinti žmonių poreikius. Vis plačiau pradedant naudoti internetą telefone, žmonėms pasidarė akivaizdu, kad skolinti smsu, net ir šiek tiek brangiau, paprasčiausiai nebeapsimoka. Patogumo tame tikrai nebėra jokio, jei lyginsime su kone identiška galimybe pasiskolinti internetu naudojant išimtinai savo mobilųjį telefoną. Juolab, kad vienaip ar kitaip internetu reikia atlikti pirminę registraciją pas bet kurį kreditorių. Nė joks kreditorius nesuteiks nė jokios rūšies greito kredito nei smsu nei internetu, jei prieš tai norintis kreditą gauti asmuo nebus užsiregistravęs sistemoje ir patvirtinęs savo tapatybės.

O prie viso to pridėkime dar ir nemokamus kreditus, kurie dabar plačiai suteikiami pirmąjį kartą besiskolinantiems asmenims. Taip pat pridėkime ir tą faktą, kad dabar daug populiariau yra ieškoti paskolų refinansavimo, kuris niekada nėra suteikiamas sms žinute. Kadangi refinansavimo sumos yra daug didesnės nei vidutinio greitojo kredito, derinti sąlygas dėl jo reikia el. paštu arba atvykus į aptarnavimo skyrių. Tai kyla kaip pasekmė iš įsiskolinimų gausos ir tą sekančių kreditų įsiskolinusiems.

Dėl viso to, sms kreditai paprasčiausiai nėra pats patraukliausias variantas skolinantis, žiūrint į situaciją objektyviai. Jei ieškote ne ko kito, bet galimybės gauti sms kreditą internetu, tuomet siūlytume pirmiausiai susipažinti su alternatyvomis. Tik tuo atveju jei tikrai žinote ką darote, galite bandyti imti kreditą smsu.