Kam paskolos internetu išduodamos ir kam jos nesuteikiamos?

Gyventojų finansinis raštingumas didėja, todėl matoma, jog paskolos internetu jau imamos atsakingiau. Vartotojai dabar renkasi būtent mažiausias palūkanas nustatančias įmones, o anksčiau paskolos buvo imamos bet kur ir bet kaip. Pasikeitusią situaciją lėmė būtent vyriausybės pateikti įstatymų projektai bei pataisos, o taip pat didžiulį indėlį įnešė ir Lietuvos bankas. Būtent Lietuvos bankui buvo paskirta kredito rinkos priežiūra. Jeigu esate iš tų asmenų, kurie internete ieško pigiausių pasiūlymų, tai jokiu būdu neturėtumėte jų rinksi atsitiktinai. Taip pat naudinga būtų pasidomėti ir šiuo metu keliamais reikalavimais dėl skolinimosi galimybių, nes jos toli gražu jau nebėra tokios palankios kaip anksčiau.

Paskolos internetu praktiškai neišduodamos prasiskolinusiems asmenims

Vis dar yra daug žmonių, kurie turėdami daug registruotų įsiskolinimų, toliau bando imti kreditus. Tačiau kredito įstaigos susilaiko nuo tokių asmenų prašymų patenkinimo – jos paskolų neišduoda. Taip yra dėl to, kad kreditoriai, išduodami paskolą asmeniui, kuris turi daug registruotų įsiskolinimų, būtų laikomi paskolas suteikę neatsakingai. Už tai gresia baudos. Kaip pradžioje minėta, baudas skiria būtent Lietuvos bankas.

Nuolatos tvarias pajamas gaunantys asmenys neturėtų nerimauti dėl atsakymo. Lengviausiai kreditus gauna tie, kurių kredito istorija yra švari. Žinoma, kiekvienam asmeniui yra taikomas reikalavimas gauti tvarias pajamas. Jos turi būti gaunamos bent jau paskutinius keturis mėnesius. Pajamų dydis irgi daro įtaką kreditoriaus atsakymui. Matote, jeigu jūs gaunate mažiau nei minimalų mėnesio atlyginimą, tai vargu ar gausite kokį nors kreditą.

Dabar paskolos internetu išduodamos saikingiau

Verta pabrėžti, kad nemaža dalis kreditorių patys įvedė tam tikrus reikalavimus klientams. Pavyzdžiui, kai kurios kredito įstaigos paskolų neišduoda tiems, kurie turi aktyvių skolų, mokamų iki šiol. Tiesiog tuo siekiama nesukelti jokio pavojaus nei sau, nei klientui. Kuo daugiau įsipareigojimų turės klientas, tuo sunkiau jis juos vykdys.

Paskolos internetu neišduodamos ir tiems, kurių pajamų suma neatitinka realybės. Kuomet kredito paraiškoje turite nurodyti pajamų sumą, turite tai daryti nesukčiaujant. Nurodę, kad gaunate didesnes pajamas, kreditorius tiesiog atmes kredito paraišką, jeigu pasirodys, jog meluojate.