bobutės paskola logotipas

Bobutėspaskola.lt

bobutės paskola logotipasBobutespaskola.lt kreditorius Lietuvoje veikia jau nuo 2010 metų. Tai viena didžiausių ir populiariausių greitųjų kreditų įmonių Lietuvoje, kurios paslaugomis jau spėjo pasinaudoti tūkstančiai gyventojų. Tad jei jums prireikė greitai gauti pinigų, kreipkitės į Bobutespaskola.lt ir juos netrukus gausite.

Šis kreditorius išduoda kreditus nuo 50 iki 4000 eurų. Grąžinimo terminas priklauso nuo pasiskolintos sumos, varijuoja nuo 2 iki 48 mėnesių. Norint gauti kreditą nereikia jokių užstatų ar laidavimo. Kreditas išduodamas ne tik internetu, bet ir per kurjerį ar klientus pasiimant kreditą įmonės aptarnavimo skyriuje. Tad galite rinktis sau patogiausią būdą gauti pinigus. Be to, grąžinti įmokas taip pat galima keliais būdais. Tai yra, tiesioginiu pervedimu naudojantis elektronine bankininkyste, loterijos Perlas terminaluose bei prekybos centruose Maxima.

Norint gauti paskolą bobutespaskola.lt svetainėje, visų pirma reikės pateikti informaciją apie savo vidutines mėnesio pajamas per pastaruosius 4 mėnesius ir turimų finansinių įsipareigojimų įmokų sumą. Tuomet galėsite pasirinkti norimą kredito dydį ir grąžinimo terminą. Tai atlikus, reikės užpildyti registracijos formą ir galiausiai pervesti 1 euro centą į kreditoriaus banko sąskaitą. Tai reikalinga tam, kad kreditorius gautų jūsų banko sąskaitos numerį ir jūsų asmens duomenis. Kai skolinsitės antrą kartą, jūs jau būsite užregistruoti ir vėl pervesti 1 cento nebereikės. Gavęs jūsų duomenis, kreditorius susisieks su jumis SMS žinute ir elektroniniu paštu. Taip pat paskolą galima gauti ir paskambinus klientu aptarnavimo skyriui arba pačiam nuvykus į šį skyrių ir užpildžius paraišką. Kreditas gaunamas praėjus kelioms minutės po paraiškos užpildymo. Jei paraišką pildėte ne darbo dieną, gausite kreditą kitą darbo dieną, vos prasidėjus kredito įmonės darbo laikui.

Norint gauti kreditą, būtina atitikti tam tikrus kriterijus. Visų pirma, bobutespaskola.lt svetainėje greitieji kreditai išduodami tik žmonėms, kurių amžius yra 18 – 60 metų. Taip pat šie asmenys turi būti Lietuvos piliečiai bei paskutinius keturis mėnesius būti oficialiai dirbantys Lietuvoje. Asmens, norinčio gauti kreditą, mėnesio pajamos turi būti ne mažesnės, kaip 100 eurų ir turimų finansinių įsipareigojimų įmokos yra mažesnės, nei 40 % kliento pajamų. Galiausiai, klientas turi turėti gerą kredito istoriją, tai yra, neturėti įsiskolinimų kitoms kredito įmonėms.

Jei atitinkate minėtus kriterijus, galite kreiptis dėl kredito. Tačiau kiekviena paraiška yra peržiūrima individualiai ir įvertinama. Pirmasis kreditas naujiems klientams taikomas nuo 50 iki 4000 eurų. Didžiausia kredito suma priklauso nuo kliento atlyginimo ir finansinių įsipareigojimų. Jei neturite darbo ir gaunate socialinę pašalpą arba esate pensininkas, kredito iš šio kreditoriaus negausite.

Pagaliau, kai jau gausite kreditą, reikės jį grąžinti. Jūs žinosite, kokias įmokas ir kada turite sumokėti. Tačiau, jei nuspręsite, kreditą grąžinti anksčiau laiko, tai taip pat galite padaryti. Tokiu atveju turi būti grąžinamas visas kreditas vienu pavedimu. Palūkanos skaičiuojamos dienos tikslumu ir mokamas tik už tą laikotarpį, kol turėjote pasiskolinęs pinigus. Jei yra atvirkščiai, tai yra, jums norisi didesnio kredito, yra išeitis pasiimti kitą kreditą, bet ne padidinti esamą. Bobutespaskola.lt klientui suteikia iki 3 kreditų. Jei nespėjate grąžinti kredito laiku, galite pratęsti grąžinimo terminą, tokiu atveju bus priskaičiuotas palūkanos už pratęstą mėnesį.

Visas palūkanas, mokesčius ir įmokos dydžius galite pamatyti svetainėje esančioje skaičiuoklėje. Pasirinkite norimą kredito dydį, matysite, kokiam laikotarpiui galite gauti tokį kreditą. Be to, iškart bus matyti, kokio dydžio įmokas reikės mokėti, kokia palūkanų suma bus priskaičiuota, taip pat, kada reikės sumokėti pirmąją įmoką. Taip pat, iš karto matysite ir įmokų sumokėjimo grafiką, kuris padės planuoti finansus, kad laiku grąžintumėte kreditą. Naudojantis šia skaičiuokle, galite palyginti palūkanų dydžius su kitų kreditorių siūlomomis palūkanos.

Bobutespaskola.lt visada siūlo ir finansinių įsipareigojimų refinansavimo paslaugą. Pagrindinės sąlygos, taikomos pasirašant refinansavimo sutartį yra tos, jog finansinių įsipareigojimų suma neturit viršyti 7000 eurų ir kreditorius pasilieka teisę apjungti iki 10 – ies kreditų. Refinansavimo patariama griebtis, kai turima daug kreditų ir kas mėnesį reikia mokėti skirtingas įmokas skirtingiems kreditoriams. Pasinaudojus refinansavimo paslauga, jums reikės mokėti tik vienam kreditoriui. Jei pritrūksite pinigų, visuomet galėsite papildomai pasiskolinti iš bobutespaskola.lt.

Norint refinansuoti kreditus per bobutespaskola.lt, visų pirma jums reikės paskaičiuoti, kokią yra įsipareigojimų suma ir ar ji neviršija 7000 eurų. Tuomet kreditoriui reikės pateikti dokumentus, patvirtinančius refinansuoti norimus kreditus. Dokumentuose turi matytis grąžinamo kredito sumos likutis, mėnesio įmoka ir bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma. Pateikus visą reikiamą informaciją, kreditorius įvertins jūsų mokumą ir pasiūlys refinansavimo sutartį. Jei sutartis jūs tenkina, galite sutikti ir netrukus bobutespaskola.lt padengs jūsų turimus finansinius įsipareigojimus ir galėsite ramiau gyventi.