paskolos.lt logotipas

Paskolos.lt

paskolos.lt logotipasPaskolos.lt – tai vieta, kur galima gauti vienus didžiausiu kreditų Lietuvoje. Čia išduodami kelių rūšių kreditai, priklausomai nuo norimos gauti sumos ir to, ką norite įkeisti, norėdami gauti kreditą. Visų pirma, ką reikia žinoti, prieš teikiant paraišką dėl greitojo kredito paskolos.lt svetainėje, tai pagrindines sąlygas, kokiems asmenims teikiamas kreditas. Visų pirma, yra ribojamas kliento amžius. Tai yra, klientas negali būti jaunesnis nei 20 metų amžiaus. Antra, klientas turi turėti pastovias pajamas iš privačios ar valstybinės įstaigos (netaikoma mažoms kredito sumoms iki 1000 eurų). Ir trečia, reikia būti užsiregistravusiam paskolos.lt internetinėje svetainėje. Jei atitinkate šiuos kriterijus, galite pretenduoti į greitąjį kreditą ir pateikti paraišką jam gauti.

Paskolos.lt kreditorius išduodamus kreditus skirsto į keturias grupes. Pirmoji vadinama tiesiog greituoju kreditu. Tai yra, nedidelė kredito suma, nuo 100 iki 1000 eurų, kuriai gauti nereikia turėti pastovių pajamų. Toks kreditas išduodamas terminui nuo 30 dienų iki 4 metų. Verta žinoti, jog pirmasis greitasis kreditas šioje svetainėje yra nemokamas, tai yra, ne palūkanų. Pateikus paraišką ir kreditoriui ją patvirtinus, pinigai į kliento banko sąskaitą patenka vos per kelias minutes. Tad jei atsirado nenumatytų atvejų, kuomet skubiai prireikė pinigų, šis variantas jums puikiai tiks.

Kita grupė kreditų vadinama vartojimo kreditais. Teigiama, jog vartojimo kreditai yra skirti kasdienėms išlaidoms – mokesčiams, pirkiniams, automobilio remontui. Šiam kreditui gauti, reikia atitikti griežtesnius reikalavimus nei teikiant paraišką dėl greitojo kredito. Tai yra, jei norėsite gauti vartojimo kreditą, jums turi būti ne mažiau kaip 24 metai ir jūs turite turėti pastovias pajamas. Šis kreditas yra ir didesnis nei greitasis. Skolinama suma yra nuo 500 iki 3000 eurų. Grąžinimo laikotarpis – nuo 3 mėnesių iki 4 mėnesių.

Paskolos.lt kreditorius taip pat reikia ir paskolas, įkeičiant automobilį. Šiuo atvejų reikalavimų yra daugiau. Visų pirma, automobilio (ar kitos transporto priemonės) amžius neturėtų viršyti 13 metų. Kliento amžius gali būti jau nuo 18 metų, tačiau ne daugiau kaip 60 metų. Klientas taip pat turi būti oficialus transporto priemonės savininkas. Reikia žinoti, kad paskola, įkeičiant automobilį, gali siekti iki 65 % automobilio vertės (atsižvelgiant į rinkos kainą). Taip pat reikia turėti pasą ar vairuotojo pažymėjimą, draudimo polisą ir techninį automobilio pasą. Tokia paskola išduodama iki 5 metų laikotarpiui, paskolos dydis – nuo 500 iki 30000 eurų. Palūkanų dydis gali būti nuo 3 % per mėnesį.

Didžiausias paskolas kreditorius išduoda tiems, kurie gali įkeisti savo nekilnojamąjį turtą. Tokiu atveju, paskolos dydis gali siekti nuo 1000 iki 100 000 eurų. Paskolos dydis gali sudaryti net 80 – 100 % nekilnojamojo turto vertės. Nekilnojamas turtas turi būti Lietuvos teritorijoje, tai gali būti namas, butas, sklypas, sodyba ar kitas nekilnojamas turtas. Tokios paskolos išduodamos iki 15 metų terminui, palūkanų dydis – nuo 1,5 % per mėnesį. Paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimų išduodamos asmenims nuo 18 metų amžiaus.

Paskolos.lt kreditorius taip pat siūlo galimybę ir hipotekinei paskolai gauti. Tai taip pat yra paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą. Šiuo atveju, nekilnojamam turtui sudaroma hipoteka, kuri tampa paskolos grąžinimo garantija. Tuomet turtas lieka kliento nuosavybė, tačiau kreditorius, klientui nevykdant įsipareigojimų, gali atlyginti pasiskolintą sumą užstatyto nekilnojamojo turto sąskaita. Paskolos dydis gali siekti iki 80 % užstatyto turto vertės, kai yra papildomas užstatas – paskolos dydis gali būti padidintas iki 100 % nekilnojamojo turto vertės. Norint gauti hipotekinę paskolą, reikia kreditoriui pateikti nekilnojamojo turto vertinimą, pačio nekilnojamojo turo dokumentus, įrodančius, jog jis priklauso klientui. Teikiant paraišką hipotekiniam kreditui, sudaroma sutartis su notaru. Verta paminėti, jog hipotekinė paskola reikalauja gerai apsvarstyti savo galimybes, mat rizikuojama savo nekilnojamuoju turtu.

Kaip grąžinama paimta paskola? Visų pirma, kai gausite pinigus į savo banko sąskaitą, kitą dieną turėtumėte gauti mokėjimo planą, kuriame bus nurodyta, kada ir kokias įmokas reikia sumokėti. Įmokos mokamos naudojantis internetine bankininkyste arba bankuose. Labai svarbu mokėjimo paskirtyje nurodyti savo asmens kodą ir PS kodą. Nedidelis patogumas yra tas, kad kreditorius turi net 5 banko sąskaitas skirtinguose bankuose, tad galite pasirinkti į kurią norite mokėti įmokas. Verta žinoti, jog visa paskola gali būti grąžinama ir anksčiau, nei baigėsi grąžinimo terminas. Taip pat taikoma galimybė ir atidėti paskolos įmokas. Jei nespėjate grąžinti paskolos laiku, kreditorius pradeda siųsti jums priminimus sumokėti įmokas. Tokiu atveju reikia sumokėti įmokas arba susisiekti su paskolos.lt kreditoriumi. Jei to nepadarysite, jūsų asmens duomenys gali būti perduodami skolų išieškojimo įmonei. Todėl gerai pagalvokite prieš skolindamiesi pinigus ir darykite tai atsakingai, gerai apsvarstę savo galimybes.