bigbank logotipas

Bigbank.lt

bigbank logotipasTurbūt skolintis teko kiekvienam – jau vaikystėje prasideda pirmieji pasiskolinimai iš draugų ledų porcijai, studentai skolinasi iš tėvų pirmajam automobiliui. Jauni dirbantys žmonės dažniausiai neišvengia vartojimo paskolų bei lizingo automobiliui, o jaunos šeimos – ir būsto kreditavimo. Na taip, visuomet galima gyventi ir be paskolų, tačiau toks gyvenimas paprastai atrodo labai nepatraukliai – pradedant ženkliai prastesnėmis gyvenimo sąlygomis, iki keturiasdešimties glaudimąsi pas tėvus, dviratį vietoj automobilio, iki neadekvataus permokėjimo už buto nuomą vietoj to, kad turėti savo ir mokėti kur kas mažesnes mėnesines įmokas kreditoriui už suteiktą paskolą būstui. Vakarų pasaulis jau pasimokė, kad protingas skolinimasis ir atsakingas skolinimas gali suteikti abiems pusės naudos. Tuo tarpu Lietuvoje kreditų dažnai nepamatuotai bijoma, daugiausiai dėl to, jog matome tiek neatsakingo skolinimosi pavyzdžių tarp tų, kurie tikrai, švelniai tariant, persistengė.

O skolinantis protingai labai svarbu pasirinkti ir iš ko skolinsitės. Priklausomai nuo to, ar norite naujo televizoriaus, ar kelionės, ar buto remonto, ar automobilio, ar naujo trijų kambarių buto, be abejo kreditoriaus pasirinkimas skirsis. Smulkios paskolos pavyzdžiui automobilio remontui padengti dažniausiai imamos iš greitųjų kreditų bendrovių – tai suprantama. Kodėl? Ogi todėl, jog čia paskolą gauti galima tikrai greitai, internetu dažniausiai vos per kelias minutes. Tuo tarpu paskola būstui, kurios grąžinimas truks trisdešimt metų, paprastai imama viename iš didžiausių komercinių bankų. Priežastis suprantama – mažiausios palūkanos. Įvairios tarpinio dydžio paskolos, neretai ir kraštiniai variantai nuo automobilio remonto iki buto pirkimo dažnai imamos iš vidutinio dydžio kreditorių, pavyzdžiui tokių, kaip specializuotas paskolų bankas Bigbank.lt. Toks kreditorius dažniausiai užtikrina gana greitą, iki paros trunkantį sprendimą dėl paskolos suteikimo, nereikalauja įkeisti turto, vertina ir dirbančiųjų su Individualios veiklos pažymėjimu pajamas bei užtikrina ženkliai mažesnes paskolų palūkanas nei greitųjų kreditų bendrovės.

Bigbank.lt, jau daugiau negu dvidešimt metų veikiantis specializuotas paskolų bankas, įkurtas Estijoje, šiuo metu sėkmingai savo veiklą vykdo beveik dešimtyje Europos valstybių. Jų tikslas yra užtikrinti paprastą finansavimą. Tai gana logiška – nors didieji bankai dažnai ir gali pasiūlyti žemesnes paskolų palūkanas ne tik būstui, bet ir jo remontui, automobiliui ar kelionėms, tačiau reikalaujama stabilių, ilgalaikių su darbo santykiais susijusių pajamų, turto įkeitimo, neretai sprendimas suteikti ar nesuteikti paskolos trunka kelias dienas ar savaitę. Tokie vargai verti laiko ir neigiamų emocijų tuomet, kai imate tikrai didelę paskolą būstui ir kiekvienas palūkanų procentas per trisdešimt metų reikš tūkstančius papildomų jūsų eurų. Kita vertus, būtent vidutinio dydžio paskolose Bigbank ir specializuojasi – dirba tam, kad pagerintų žmonių gyvenimo kokybę, o ne vargintų juos ilgomis paskolos suteikimo procedūromis.

Tiesa, verta pripažinti ir, jog būdamas tarsi vidutinio dydžio paskolų teikėjas, Bigbank vis tik stengiasi įtikti ir platesniam klientų ratui. Jeigu jums tiesiog reikia pinigų netikėtam automobilio remontui, kelionei ar naujam dviračiui, greičiausiai pirmiausiai pasidomėsite greitųjų kreditų bendrovėmis. Tai turi pagrindo – juk reikalinga suma nedidelė, jos reikia greitai ir patogiai, o geriausia – gauti tiesiog internetu. Kai paskolos suma maža, nėra ko bijoti ir didelių palūkanų – juk tie keliasdešimt procentų reikš vos kokį šimtą eurų, tad kam be reikalo vargti su bankais. Tačiau šioje vietoje vis tik reikėtų pagalvoti ir apie galimybę pasiskolinti iš Bigbank – nors jie suteikia paskolas nuo 750 eurų, kas įprastiems greitųjų kreditų bendrovių klientams gal ir yra nemaža suma, tačiau palūkanas suteikia ženkliai mažesnes. Jeigu turite pastovų ir gerai apmokamą darbą, tuomet ir jūsų paraiška bus greitai peržiūrėta bei netrukus sulauksite teigiamo atsakymo dėl paskolos. Tokiu atveju papildomų rūpesčių kaip ir neatsiranda, o paskolą gausite su kelis kartus mažesnėmis palūkanomis.

O štai jeigu jums reikia paskolos būstui, kad ir ne pačiam įmantriausiam, tikriausiai bandysite kreiptis į didįjį komercinį banką ir tikėsitės malonės dėl paskolos suteikimo. Kodėl tokiu atveju galima pagalvoti apie mažesnį specializuotą banką kaip Bigbank? Ogi dėl paprastenių kredito suteikimo sąlygų. Prie to dar reikėtų pridėti Bigbank siūlomą paskolų refinansavimą. Jeigu gyvenate toli gražu ne didmiestyje ir jūsų nusižiūrėtas butas kainuoja vos keliolika tūkstančių eurų, drąsiai galite tikėtis gauti paskolą iš Bigbank. Taip gana dažnai daro sezoninius darbus užsienyje mėgstantys žmonės – suvokdami, jog per kelis mėnesius gali greiti ir nemažai uždirbti, tačiau su tokiu darbo pastovumu jokiu būdu negaus paskolos dideliame banke, eina į Bigbank ir susitaria dėl kreditavimo sąlygų. Jų nusipirktas butas ar sodo namelis už keliolika tūkstančių eurų kur nors atokiau nuo didžiųjų miestų pavirsta puikiais namais nelaukiant kol pavyks tą sumą susitaupyti. Kita vertus, sezoninis darbas su gera alga leidžia tokią paskolą grąžinti vos per du ar tris metus. Tokiu atveju bendra sumokama palūkanų suma toli gražu stipriai neviršija keliasdešimt metų mokamos būsto paskolos net ir už ženkliai mažesnes palūkanas. Tad pamąstyti plačiau visuomet verta.