pinigine logotipas

Piniginė.lt

pinigine logotipasPinigine.lt – viena populiariausių greitųjų kreditų įmonių Lietuvoje. Jos reklamas tikriausiai ne vienas matėme per televizorių, internete ar važiuojant viešuoju transportu. Tikriausiai visi žino, kad greitųjų kreditų įmonių yra, toli gražu, ne viena. Taigi, kuo išskirtinė yra pinigine.lt ir kodėl ją vertą rinktis, kai aplink tiek daug kitų kreditorių?

Visi kreditoriai kažkuo bando privilioti klientus. Ne išimtis ir pinigine.lt, kuris siūlo savo sąlygas, palankias klientus. Visų pirma, ką reikia žinoti apie šį kreditorių, tai skolinimo kredito suma ir kredito grąžinimo terminas. Didžiausia skolinama suma yra 3000 eurų ir kreditas skolinamas iki 48 mėnesių laikotarpiui. Mažiausia skolinama suma yra 50 eurų, o trumpiausias grąžinimo terminas – 2 mėnesiai. Tai gana įprastiniai skaičiai tarp kredito įmonių, tad pasidomėkime, ką dar gali pasiūlyti pinigine.lt ir kodėl verta rinktis šio kreditoriaus paslaugas.

Vienas iš viliojančių pasiūlymų klientams yra įmokos atidėjimas. Tai galima ne visose kredito įmonėse. O štai pinigine.lt siūlo perkelti įmokos mokėjimą mėnesiu į priekį. Ir tai leidžiama padaryti net du kartus ir be jokių mokesčių! Tai yra, jei sumanysite atidėti įmoką, jums tereikės tą mėnesį, kurį praleisite, tik sumokėti mėnesio palūkanas. Prieš tai darydami, žinoma, pasiskaitykite, kokias sąlygas siūlo kreditorius ir kaip būtent reikia atidėti įmoką ir kokią mokėjimo paskirtį įvesti banko pavedime. Tiesa, tokia paslaugas taikoma tik vienam kreditui, tai yra, jei skolinsitės antrą kartą, šia paslaugas negalėsite pasinaudoti. Beje, kreditą galima atidėti net ir tada kai vėluojate sumokėti įmoką. Tai dar labiau praplečia įmokų atidėjimo galimybes.

Kaip mokamos įmokos, pasiėmus ilgalaikį kreditą? Tam yra keli būdai. Patogiausias jų – sumokėti įmokas internetu. Tokiu atveju svarbu tiksliai nurodyti visus duomenis, kad kreditorius matytų, jog pinigus gavo būtent iš jūsų už jūsų pasiskolintą kreditą. Taip pat įmoks galima sumokėti ir banko skyriuose, taip pat ir Lietuvos pašte. Dar vienas patogumas – jei prisijungsite prie savo paskyros pinigine.lt internetinėje svetainėje, galėsite atsispausdinti barkodą, kurį nunešus į Maxima prekybos centro kasą ar loterijos Perlas terminalą, taip pat galėsite sumokėti savo kredito įmoką.

Jeigu jau esate pasiskolinęs iš pinigine.lt, visuomet galite pasiskolinti papildomai. Bet kuriuo metu galite kreditoriui pateikti paraišką, dėl kredito padidinimo. Vos pateikus paraišką, jums bus netrukus atsakyta ir naujasis kreditas padengs jau turimą, o likęs skirtumas atsidurs jūsų banko sąskaitoje vos per kelias minutes.

Pinigine.lt tai pat siūlo ir galimybę grąžinti greitąjį kreditą anksčiau nei baigėsi grąžinimo terminas. Jei turite tokį poreikį, jums reikės prisijungti prie pinigine.lt asmeninės paskyros ir ten sužinosite, kokią sumą perskaičiavus palūkanas reikės sumokėti. Taip pat visą reikalingą informaciją galite sužinoti ir paskambinę pinigine.lt aptarnavimo centrui.

Kaip gaunamas kreditas pinigine.lt svetainėje? Visų pirma, jums reikės užsiregistruoti. Registracija trunka vos minutę ar dvi – turėsite įvesti pagrindinius duomenis, kaip vardas, pavardė, asmens, kodą, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas. Tuomet jums reikės perskaityti, sąlygas, kaip yra tvarkomi jūsų asmens duomenys ir pažymėti, kad sutinkate su tokiomis sąlygomis. Prisiregistravę, galėsite pasirinkti norimą kredito dydį ir grąžinimo terminą. Tuomet vėl turėsite perskaityti sutarties sąlygas ir galėsite pateikti paraišką. Vos per 15 minučių sužinosite, ar jums bus suteiktas kreditas. Jei taip, netrukus savo banko sąskaitoje pamatysite, jog gavote pinigus. Viskas! Dabar belieka kas mėnesį mokėti įmokas ir laiku už viską atsiskaityti. Daugiau nėra jokių administravimo ar sutarties mokesčių, kas taip pat yra privalumas prieš kitas kreditus teikiančias įmones. Patogu yra tai, kad prieš pateikdami paraišką, galėsite matyti, kaip priklauso įmokos ir palūkanų dydis nuo norimos pasiskolinti sumos ir termino. Iš karto bus paskaičiuota ir visa suma, kurią reikės grąžinti. Tai leidžia greitai apsispręsti, kokio kredito norite ir sužinoti, kiek jums tai kainuos. Be to, gera žinia ta, kad paraišką galima pateikti bet kuriuo paros metu, kas yra tikrai patogu.

Kas gali gauti paskolą iš pinigine.lt kreditoriaus? Visų pirma, reiktų žinoti, jog paskolos išduodamos tik asmenims nuo 19 iki 75 metų amžiaus, taip pat tik Lietuvos piliečiams. Kreditorius neprašo jūsų pateikti dokumentų, kurie rodytų jūsų pajamas, tačiau kreditai suteikiami tik tiems klientams, kurie turi reguliarias pajamas iš darbdavio. Šią informaciją kreditorius gauna pats, pasinaudodamas jūsų pateiktu asmens kodu. Kreditai neišduodami žmonėms, kurie gauna tik pašalpas ar stipendijas.

Jei manote, kas kredito jums prireiks daugiau nei vieną kartą, rekomenduojama užsiprenumeruoti pinigine.lt naujienlaiškį, kuriame rasite įvairių pasiūlymų ir akcijų. Tokios akcijos gali padėti sutaupyti. Pavyzdžiui, kartais taikoma 50 procentų akcija vartojimo kreditams. Jei žadate imti kreditą, būtų tikrai verta tuo pasinaudoti, todėl nepraleiskite kreditoriaus siūlomų akcijų ir laiku jomis pasinaudokite.