credit24.lt logotipas

Credit24.lt

credit24.lt logotipasCredit24 – ne vienus metus Lietuvoje veikianti greitųjų kreditų įmonė, kuria jau spėjo pasinaudoti daugiau kaip pusė milijono Lietuvos gyventojų. Tai viena populiariausių įmonių, į kurias kreipiasi žmonės dėl greitųjų kreditų. Credit24 ne tik teikia greituosius kreditus, bet ir siūlo kreditų refinansavimo paslaugą bei lanksčias kredito sutarties sąlygas. Be to, jei tik turite klausimų, su Credit24 įmone galite susisiekti visą parą veikiančiu telefonu, per Skype programą arba tiesiog parašyti elektroninį laišką, į kurį bus atsakyta vos per vieną valandą. Taigi, kokias sąlygas siūlo Credit24 ir ar verta naudotis šios įmonės paslaugomis, tai yra pinigų skolinimu ir paskolų refinansavimu?

Credit24 siūlo pasiimti iki 3000 eurų paskolą internetu. Paskolos gavimas internetu laba supaprastina visą procedūra, nes nereikia niekur eiti ar važiuoti, o be to, paskolą galima gauti būtent tada, kai jums to reikia. Pinigai į kliento sąskaitą yra pervedami vos per keliolika minučių. Tiesiog užpildote paraišką ir štai po 15 minučių jau džiaugiatės gautais pinigais. Paskolos grąžinimo terminas yra nuo 3 mėnesių iki 3 metų ir tam nereikia jokio užstato. Be to, jei matote, kad nespėjate sumokėti mėnesinės įmokos, visuomet galite kreiptis į Credit24 kreditorių, kad jis atidėtų jūsų paskolos grąžinimą.

Atidėjimas leidžiamas iki 1 mėnesio. Tiesa, palūkanas už tą mėnesį vis tiek turėsite sumokėti, tačiau pati įmoka bus nukelta mėnesiu vėliau. O jei manote, kad negalite grąžinti pinigų, tokiomis dalimis, kokios numatytos sutartyje, galite pratęsti grąžinimo terminą, dėl ko sumažės mėnesio įmokos.

Kitas gana dažnas atvejis yra, kai klientas sutaupo pakankamai pinigų, kad galėtų grąžinti visą paskolą ir būtent tą nori ir padaryti. Su Credit24 tas paprasta. Grąžinę paskolą anksčiau, sutaupysite, nes nereikės mokėti visų anksčiau apskaičiuotų palūkanų.

Kaip žinoti kada, kiek mokėti kreditoriui, kai jau esate pasiėmęs paskolą? Visa tai paprasta – kai paskola jums bus išmokėta, kitą dieną elektroniniu paštu gausite mokėjimo planą, pagal kurį žinosite visus savo įsipareigojimus. Be to, daug veiksmų galima atlikti prisijungus prie Credit24.lt savitarnos puslapio.

Jei vieną mėnesį pamiršite sumokėti įmoką, gausite priminimą, kad turite sumokėti. Tačiau bus pradėtos skaičiuoti 0.05 procentų palūkanos už kiekvieną įmokos vėlavimo dieną. Nesijaudinkite, kreditorius jums primins, kad esate skolingas. Visgi, nepaisant šių priminimų, kreditorius pasilieka teisę nutraukti jūsų sutartį ir kreiptis į skolų išieškojimo įmonę.

Ar Credit24 paskolą galima gauti tik internetu? Nors tai yra patogiausias variantas ir paskola gaunama vos per 15 minučių, yra ir kitas būdas paskolai gauti. Tai – didesniųjų Maxima prekybos centrų informacijos skyriai. Jais pravartu naudotis, jei neturite elektroninės bankininkystės sutarties. Tokiu atveju kreipkitės į prekybos centro informacijos skyrių, tik nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę įrodančio dokumento, banko sąskaitos telefono numerio ir savo mobiliojo telefono. Beje, jei nesinaudojate elektronine bankininkystę, paskolos įmokas taip pat galėsite atlikti minėtame prekybos centre, o taip pat ir Perlo terminaluose bei Spaudos kioskuose. Norint įmoką atlikti vienoje iš šių vietų, būtinai atsineškite atspausdintą sąskaitą, kurioje bus ir brūkšninis kodas, pagal kurį bus žinoma, kiek turite mokėti.

Žinoma, visi veiksmai paprasčiau yra atliekami internetu. Tokiems veiksmams atlikti Credit24.lt puslapyje rasite savitarnos skyrių, kur galėsite matyti visą informaciją apie savo kreditą, taip pat galėsite matyti, kokios papildomos paslaugos jums priklauso. Savitarnoje galite atidėti paskolos grąžinimo terminą, sumažinti mėnesines įmokas, atidėti paskolą arba ją grąžinti anksčiau. Jums nereikia kreiptis į konsultantus, viską galite padaryti pats. Tiesiog, pateikę paraišką, sulauksite patvirtinimo i galėsite džiaugtis atnaujinta sutartimi. Vienas iš dažnesnių veiksmų, atliekamų prisijungus prie savitarnos, yra paskolos didinimas arba papildomas skolinimasis. Tokiu atveju, jums tereikės užpildyti naują paraišką ir nauja paskola padengs jūsų ankstesnę paskolą. Savitarnos naudojimas yra patogus tiek klientui, tiek pačiam kreditoriui.

Kaip minėjome anksčiau, Credit24 siūlo ne tik paskolas, bet ir finansinių įsipareigojimų perėmimą, tai yra, paskolų refinansavimą. Ką reikia daryti, norint refinansuoti turimas paskolas? Visų pirma prisijunkite prie Savitarnos Credit24.lt svetainėje ir pateikite paraišką. Jei nesate prisiregistravę, visų pirma jums reikės užpildyti registracijos formą ir pervesti įmonei 1 euro centą, kad ji galėtų žinoti tiek jūsų tapatybę, tiek ir banko sąskaitos numerį. Joje teks pasirinkti, kad finansinių įsipareigojimų kitai įmonei padengimą (kitais žodžiais tariant, tai ir yra refinansavimas). Telefonu su jumis susisieks Credit24 darbuotojas ir pasiūlys jums sutarties sąlygas. Jei sutarties sąlygos jus tenkins, darykite tai, ką nurodys konsultantas ir netrukus turėsite naują sutartį su naujais finansiniais įsipareigojimais. Net ir turint refinansavimo sutartį, Credit24 įmonė neatsisako jums išduoti kredito, jei jums to reikia. Jei kyla klausimų, visuomet galite susisiekti su įmonės konsultantais ir jie mielai jums padės.