manopaskola logotipas

Manopaskola.lt

manopaskola logotipasGreitieji kreditai šiais laikais kaip niekad populiarūs. Greitųjų kreditų įmonės Lietuvoje itin sparčiai pradėjo steigtis dar 2008 metais ir nuo to laiko jų populiarumas vis auga. O esant dideliam kredito įmonių pasirinkimui pasidaro tiesiog per sudėtinga išsirinkti tik vieną iš jų, kurio paslaugomis norime pasinaudoti. Iš tiesų, galima rinktis pagal daug kriterijų, tačiau pakalbėkime apie vieną iš ilgiausiai Lietuvoje veikiančių kredito unijų – Mano unija. Ši unija Lietuvoje veikia jau daugiau kaip 20 metų. Tačiau, kuo ji svarbi tiems, kas nori skolintis pinigus, tai yra, gauti greitąjį kreditą? Ši unija yra įkūrusi paskolų paraiškų priėmimo sistemą adresu Manopaskola.lt. Būtent per šią sistemą ir jūs galite pateikti paraišką kreditui gauti.

Manopaskola.lt kreditorius siūlo pasirinkti skirtingas paskolos rūšis pagal tai, kam leisite pinigus. Tai gali būti automobilio pirkimas, būsto remontas, paskola studijoms apmokėti ir kitos. Šis kreditorius skolina nuo 300 eurų iki 10 000 eurų (jei renkatės paskolą studijoms, viršutinė riba sieks tik 4000 eurų). Išsimokėjimo terminas paprastai siūlomas iki 60 mėnesių, išskyrus atvejus, kai paskolą imate studijoms, tuomet išsimokėti reikia per 24 mėnesius. Kreditorius siūlo nuo 9 % palūkanų normą.
Minėtasis kreditorius turi klientams paruošęs skaičiuoklę, kurioje galima paskaičiuoti, kiek jums reikės sumokėti palūkanų ir kokia bus bendra kredito kainos metinė norma. Skaičiuoklėje reikės pasirinkti ne tik kredito dydį ir gražinimo terminą, bet ir nurodyti savo pajamas ir finansinių įsipareigojimų dydį per mėnesį. Manopaskola.lt kreditorius nėra linkęs skolinti pinigų tiems klientams, kurie negali užtikrinti pinigų grąžinimo, todėl skolinama tik tiems, kurių finansiniai įsipareigojimai sudaro ne daugiau kaip 40 procentų mėnesio grynųjų pajamų. Taip apsaugoma ne tik kreditą suteikusi įmonė, bet taip pat sumažėja kliento rizika įsiskolinti.

Tiems, kurie jau turi finansinių įsipareigojimų, siūloma paskolos refinansavimo paslauga. Jei turite įsipareigojimų kelioms kredito įmonės, galite kreiptis į Manopaskola.lt kreditorių ir prašyti paskolos refinansavimo. Tiesa, tam galioja tam tikros sąlygos: refinansuojama iki 10 000 eurų suma; refinansavimo paraišką teikiantis asmuo turi būtų bent 21 metų amžiaus; paraiškos teikėjo mėnesio pajamos turi būti ne mažesnės kaip 230 eurų ir taip pat yra vertinama kliento kredito istorija. Jei atitinkate šiuos kriterijus, galite pretenduoti į paskolos refinansavimą. Refinansavimo privalumai tokie, jog galima pasirašyti sutartį su mažesnėmis paskolos palūkanomis ir įmokomis, taip pat pasirinkti jums prieinamesnį paskolos grąžinimo terminą, be to, yra galimybė padidinti paskolos sumą ir pratęsti grąžinimo terminą. Pasirinkus paskolos refinansavimą, būsite įsipareigojęs tik vienam kreditoriui, kas supaprastins mokėjimus, taip pat jums nereikės nei užstatyti turto bei išvengsite laidavimo.

Taigi, kokius žingsnius reikia atlikti, norint gauti paskolą iš Manopaskola.lt kreditoriaus? Visų pirma, turite žinoti, jog bene patogiausias būdas gauti paskolą yra internetinė paraiška. Tai reiškia, kad jums nereikia niekur eiti, kad gautumėte kreditą. Jei turite banko sąskaitą ir esate pakankamo amžiaus tą galite atlikti internetu. Visų pirma, jums reikės pateikti paraišką paskolai gauti. Tai daroma vos keliais mygtukų paspaudimais, pasirenkant paskolos dydį, grąžinimo terminą bei paskolos rūšį. Tuomet jūsų paskola yra peržiūrima įmonės vadybininkų ir jums pasiūloma sutartis. Tam, kad kreditorius galėtų identifikuoti jūsų tapatybę, turėsite jam pervesti 1 euro centą. Taip jis ne tik sužinos jūsų tapatybę, bet ir gaus jūsų banko sąskaitos duomenis, į kurią ir gausite vartojimo kreditą, jei tik jus tenkins paskolos sąlygos. Manopaskola.lt kreditorius visuomet išklausys jus be išankstinių nuostatų ir, atsižvelgdamas į jūsų poreikius ir lūkesčius, pasiūlys jums tinkamiausią paskolos sutartį.

Visgi, yra keli atvejai kai kreditas nėra suteikiamas kai kuriems asmenims. Visų pirma, jūsų pajamos gali būti per mažos. Tai yra, pernelyg mažos pajamos gali neužtikrinti, jog sugebėsite grąžinti kreditą laiku ir su visomis palūkanomis. Antras variantas, kai paskola gali būti nesuteikiama, yra kai turite laiku neapmokėtų sąskaitų, Tai gali būti telefono sąskaitos, komunaliniai mokesčiai, kiti finansiniai įsipareigojimai, kurie parodo, ar esate patikimas klientas. Be to, turite turėti gerą kredito istoriją, iš kurios taip pat sprendžiama apie jūsų, kaip kliento, patikimumą. Taip pat jūsų paskolos gavimui gali turėti įtakos ir tai, kaip dažnai keičiate darbą. Kreditus teikiančios įmonės orientuojasi į klientus, kurie yra finansiškai stabilūs ir turi pastovias pajamas. Kai kurios įmonės netgi yra nustačiusios minimalų laikotarpį, kurį turi būti išdirbęs klientas vienoje įmonėje.

Teikiant paraišką paskolai gauti, Manopaskola.lt kreditorius siūlo pasirinkti, kam bus naudojamas kreditorius. Nuo to šiek tiek gali keistis sutarties sąlygos. Tačiau kreditorius žiūri palankiai į kliento individualius lūkesčius ir dėl sąlygų gali būti deramasi. Tad jei turite papildomų klausimų, prieš pateikdami paraišką susisiekite su kreditoriumi ir aptarkite jums rūpimus klausimus.