smspinigai logotipas

Smspinigai.lt

smspinigai logotipasSmspinigai.lt – kreditorius, kuris teikia kreditus net neprisijungus prie interneto, o tiesiog išsiuntus vieną sms žinutę! Tai labai patogu neturint šalia nei kompiuterio nei interneto. Tiesiog reikia nusiųsti žinutę su atitinkamu tekstu ir netrukus pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą. Greita, patogu ir paprasta. Kreditą iki 1000 eurų gausite vos per kelias minutes, kad ir kur bebūtumėte. Tiesa, prieš norint gauti kreditą sms žinute jums reikės užsiregistruoti svetainėje smspinigai.lt. Tai reikalinga tam, kad kreditorius žinotų, į kokią banko sąskaitą, pagal telefono numerį, persiųsti pinigus. Kreditas, gautas sms žinute, niekuo nesiskiria nuo kredito, gaunamo paraišką pateikus internetu. Visos sąlygos išlieka tos pačios.

Kokios tos sąlygos? Smspinigai.lt kreditorius išduoda greituosius kreditus nuo 100 iki 1000 eurų, laikotarpiui nuo 1 mėnesio iki 4 metų. Greitieji kreditai išduodami asmenims, ne jaunesniems kaip 20 metų amžiaus. Greitojo kredito palūkanos yra nuo 20 %. Greitasis kreditas padės atsiradus skubioms nenumatytoms išlaidos, kai reikia ką nors nusipirkti, suremontuoti ar sumokėti už gydymo paslaugos. Gera žinia ta, jog smspinigai.lt pirmąjį greitąjį kreditą iki 1000 eurų išduoda nemokamai, tai yra, neskaičiuojant palūkanų.

Smspinigai.lt taip pat siūlo ir vartojimo paskolas. Jos skiriasi nuo greitųjų kreditų, kad vartojimo paskolos suma siekia nuo 500 iki 3000 eurų. Kitas skirtumas – vartojimas kreditas išduodamas tik asmenims nuo 24 metų amžiaus. Palūkanos sudaro taip pat nuo 20 % procentų. Tokią paskolą reikia grąžinti per laikotarpį iki 3 metų.

Vis dėl to, greitųjų kreditorių įmonių yra labai daug, tad kodėl reiktų rinktis būtent smspinigai.lt? Visų pirma, pirmąjį kliento kreditą, šis kreditorius išduoda nemokamai. Tokiu atveju, pasiskolinus iki 1000 eurų, juos reiktų grąžinti per 4 mėnesius.

Taip pat, svetainėje galima neribotai pasirinkti kredito dydį iki 1000 eurų ir pasirinkti norimą kredito terminą, kad ir mėnesiui, dviem, ar trims – tai jūsų pasirinkimas, jei tik neviršijate 4 metų laikotarpio.

Kitas didelis patogumas jau aprašytas straipsnio pradžioje – tai skubus kredito gavimas sms žinute. Žinoma, tam reikia būti užsiregistravusiam svetainėje, tačiau jei to nepadarėte – galite prisijungti ir telefonu, nes smspinigai.lt siūlo pasinaudoti patogia mobiliąja tinklapio versija ir greitai pateikti paraišką gauti kreditą.

Kreditorius taip pat siūlo neįtikėtinai daug būdų atlikti kredito įmokas. Įmokas galima sumokėti per Perlo terminalus, taip pat FoxBox terminalus, Maxima, Lietuvos pašto skyriuose bei Lietuvos spaudos, R-kiosk ir Paypost kioskuose. Ir, žinoma, galite atlikti įmokas ir naudodamiesi elektronine bankininkyste. Visi mokėjimai priimami ir grynaisiais pinigais ir banko kortele. Visus kreditoriaus rekvizitus rasite jo svetainėje. Čia taip pat galėsite pasirinkti ir į kokio banko sąskaitą, norite pervesti pinigus.

Mokant įmokas, kartais taip atsitinka, kad vieną mėnesį pritrūksta kelių eurų ir negalite atsiskaityti su kreditoriumi! Tokiu atveju smspinigai.lt siūlo jums pratęsti kreditą. Taip išvengsite delspinigių ir nesusigadinsite savo kredito istorijos. Kreditą rekomenduojama pratęsti likus kelioms dienos iki įmokos sumokėjimo termino. Kaip tą tiksliai atlikti, galite rasti informaciją svetainėje smspinigai.lt.
Jei turite pasiskolinę ne vieną kreditą, į smspinigai.lt galite kreiptis dėl refinansavimo paslaugos. Refinansuojant kreditus kreditorius už jus padengs visus įsipareigojimus ir sudarys sutartį, su jums palankesnėmis sąlygomis. Pasirašę sutartį mokėsite mažesnes palūkanas, bus sumažintas mėnesinių įmokų dydis ir, kas geriausia, jums reikės mokėti tik vienam kreditoriui. Refinansuoti galima greituosius kreditus, kredito unijas, kitus bankus, lizingus. Refinansuojama suma gali siekti 5000 eurų, o refinansavimo laikotarpis – iki 4 metų. Tokia paslauga leidžia lengviau išsimokėti visus įsipareigojimus, sutaupo laiko ir ramybės.

Jei manote, kad smspinigai.lt negali suteikti jums pakankamo dydžio kredito, pagalvokite dar! Kreditorius siūlo paskolos su užstatu paslaugą. Tam jūs galite įkeisti savo automobilį (paskola nuo 500 iki 3000 eurų) arba nekilnojamąjį turtą (suteikiama paskola nuo 1000 iki 100 000 eurų). Įkeičiant automobilį, išsimokėti reikia per 5 metus, o kaip užstatą panaudojant nekilnojamąjį turtą, galima pasirinkti išsimokėjimo terminą iki 10 metų. Įkeičiant automobilį, paskolos dydis gali siekti iki 65 % automobilio vertės. Jei įkeičiate nekilnojamąjį turtą, paskolos dydis gali sudaryti 80 % turto vertės, o turint papildomą užstatą – ir visą 100 %. Taip pat skiriasi ir palūkanų normos: įkeičiant automobilį – nuo 3 % per mėnesį, nekilnojamąjį turtą – nuo 1,5 %. Palūkanų norma priklauso nuo automobilio amžiaus, kredito termino ir sumos. Abiem atvejais, paskola su užstatu galima asmenims nuo 18 iki 60 metų. Norint gauti paskolą su užstatu, reikės užsiregistruoti smspinigai.lt svetainėje, pasirinkti paskolos dydį ir norimą grąžinimo terminą, užpildyti paraišką paskolą gauti. Netrukus su jumis susisieks kreditorius ir aptars sutarties sąlygas ir nurodys tolimesnius veiksmus. Jei sąlygos jums tinka, netrukus galėsite džiaugtis nauja paskola!