Apie greituosius kreditus: detaliau ir išsamiau

Greitieji kreditai internetu už neįtikėtinai žemas kainas! Galite nustoti ieškoti toliau, nes mes pateikiame jau atrinktus, geriausius greitųjų kreditų pasiūlymus vienoje vietoje! Domina didelės vertės kreditai? O gal ieškote tiesiog pigiausio kredito, kuris būtų prieinamas visą parą? Viską rasite čia! Net neabejokite, kad mūsų pateiktas greitasis kreditas bus pats pigiausias visoje Lietuvoje.

[table id=1 /]

Dažnam žmogui svarbu, kad kreditai internetu būtų prieinami taip pat lengvai, kaip bet kokia kita paslauga. Tiesa, reikalavimai yra dar griežtesni: svarbu, kad pasiskolintų būtų galima bet kuriuos paros metu. Todėl mūsų greitieji kreditai visą parą prieinami kiekvienam – nepriklausomai nuo nieko. Todėl mes siūlome pigiausius greituosius kreditus visą parą, nepriklausomai nuo jų kategorijos. Čia puikiausius pasiūlymus ras visi, ir visiškai nesvarbu koks jūsų poreikis: automobilio įsigijimas, paskola susimokėti už mokslą ar panašiai. Galite būti tikri, kad tai ką pasiūlysime bus kruopščiai atrinkta ir pateikta Jums patogiausiu būdu.

Kaip gauti greitąjį kreditą internetu

Kai kam gali pasirodyti juokinga, kad rašome apie greitojo kredito skolinimąsi internetu. Atrodytų, jog kiekvienas turėtų žinoti kaip naudoti internetu ir kaip pasiskolinti šios technologijos pagalba. Tačiau nustebtumėte sužinoję kiek daug žmonių nemoka naudotis internetu. Tokiais atvejais greitieji kreditai internetu nebėra taip lengvai prieinami, kaip daugeliui kitų žmonių. Galbūt tai stebintų mažiau, jei žinotumėte vidutinį greitojo kredito vartotojo amžių. Šiuo metu, apytiksliais duomenimis, jis siekia 45 metus. Tai reiškia, kad yra tiek pat besiskolinančių vyresnio amžiaus žmonių, kiek ir jaunuolių. Pastariesiems internetas didelių problemų nesukelia. Bet vyresni žmonės – ypatingai senjorai – susiduria su didžiulėmis problemomis norėdami gauti greitąjį kreditą.

greitieji kreditai visą parąBet apie viską nuo pradžių. Greitasis kreditas yra prieinamas trimis skirtingais būdais. Jį galima gauti internetu, sms žinute bei nuvykę į skolinimo punktą. Pastarųjų lokacija ir kiekis priklauso nuo atitinkamo kredito tiekėjo. Kai kuriuos greituosius kreditus galite gauti Maximos ar kito prekybos centro kasose, o kitais atvejais tektų vykti į vietinį aptarnavimo skyrių. Išimtinais atvejais tektų tokio skyriaus ieškoti didmiesčiuose, nes aptarnavimo skyrių ir kreditų suteikimo punktas paprasčiausiai nėra išvystytas. Todėl prieš priimdami sprendimą skolintis, būkite tikri, kad greitasis kreditas internetu yra būtent tai, ko norite. Kitaip tariant, apsvarstykite alternatyvius skolinimosi būdus. Kad ir kokie formalūs kitų metodų privalumai bebūtų, didžiulis interneto privalumas yra tas tik per šį kanalą yra prieinami greitieji kreditai visą parą.

Jeigu kreditas internetu yra būtent tai, ko norite, galite skaityti toliau. Priešingu atveju, papildomos informacijos apie kitus skolinimosi būdus galite rasti žemiau.

Norint pasiskolinti internetu neužteks vien tik interneto technologijos. Dar būtina turėti savo banko sąskaitą į kurią būtų galima pervesti pinigus. Būtent tokiu būdu yra suteikiami greitieji kreditai internetu. Priešingu atveju šio sandorio įvykdyti negalėsite. Dar geriau turėti ne tik savo banko sąskaitą, bet ir elektroninės bankininkystės paskyrą, kuri gerokai palengvins paskolos gavimą. Tik turėdami prieigą prie internetinės bankininkystės galėsite greitąjį kreditą gauti per reklamuojamas 15 minučių. Kitu atveju visas procesas gali užsitęsti net ilgiau nei parą. Kodėl taip yra sužinosite netrukus.

Priėjome pagrindinės šio skyriaus dalies. Norėdami gauti greitą kreditą internetu, turite užsiregistruoti pasirinkto kreditoriaus puslapyje (apie pigiausio kredito išsirinkimą pakalbėsime vėliau). Kai kuriais atvejais registracija nėra būti ir paraišką kreditui gauti galite pildyti iš kart. Bet dažniausiai registracija bus būtina. O net tais atvejais, kai ji nėra privaloma, žingsniai paskolai gauti bus labai panašūs.

Registracijai bus būtina pateikti asmeninę informaciją. Tačiau to išsigąsti nereikėtų, nes visa informacija apie klientus yra saugoma pagal Lietuvos Respublikos numatytus įstatymus ir aktus, o saugumą užtikrina naujausios technologijos. Būtent todėl iki šiol Lietuvoje dar nesame girdėję apie greitųjų kredito bendrovių turimų duomenų paviešinimą. Tad registracijos formą galite pildyti būdami visiškai užtikrinti dėl savo duomenų saugumo. Kita vertus, net ir paviešinus reikalingus duomenis, su jais niekas negalėtų padaryti jokios piktadarystės, nes tie duomenys paprasčiausiai nebūtų pakankami.

Po registracijos turėsite atlikti svarbiausią žingsnį, kuris sukelia daugiausia problemų pirmą kartą besiskolinantiems klientams. Tai yra savo tapatybės patvirtinimas per savo banko sąskaitą. Šiame žingsnyje klientas turi pervesti vieną euro centą iš savo asmeninės banko sąskaitos į nurodytą kreditoriaus banko sąskaitą. Toks formalumas yra būtinas norint užtikrinti visišką duomenų saugumą ir norint išvengti tapatybės vagysčių, kuomet greitasis kreditas internetu yra bandomas gauti ne savo vardu. Pervedimo procesas nėra labai sudėtingas, tačiau privalote turėti omenyje, kad tikėtina, kad teks sumokėti iki penkiasdešimt euro centų už pavedimo atlikimą. Todėl nenustebkite pamatę, kad iš jūsų sąskaitos dingo ne vienas centas, bet šiek tiek daugiau. Atlikus pavedimą, registracija turėtų būti patvirtinama akimirksniu.

Tuomet belieka formalumas: konkrečios sumos ir laikotarpio išsirinkimas. Pasirinkus norimus kredito duomenis, tiesiog spragtelėkite mygtuką „skolintis” ir greitieji kreditai internetu (su sąlyga, kad buvo imtas ne vienas kreditas) akimirksniu pasieks jūsų banko sąskaitą. Tiesa sakant, visas šio proceso aprašymas ir skaitymas turbūt užtruko ilgiau nei pats kredito gavimas realybėje. Nors viską stengiamės aprašyti detaliai, realybėje užteks spustelėti keletą mygtukų ir greitasis kreditas per 15 minučių pasieks jūsų kišenę! Net ir neįgudęs interneto vartotojas kreditą gali gauti per tokį trumpą laiką. Greitąjį kreditą imantiems ne pirmą kartą, visas procesas gali neužtrukti net ir tų 15 minučių.

Kaip išsirinkti pigiausią kreditą

Būtų kvaila sakyti, kad vien žinojimas kaip pasiskolinti internetu suteiks laimę mūsų skaitytojams. Tai yra formalumas; nors ir būtinas, bet vis tiek tik formalumas. Daug svarbiau yra žinoti kaip tinkamai išsirinkti greitąjį kreditą. Kitaip tariant, kiekvienas nori pasiskolinti kuo pigiau. Jei tai būtų įmanoma, kiekvienas norėtų pasiskolinti net nemokamai.

pigus greitasis kreditasTodėl pakalbėkime šiuo labai svarbiu klausimu ir pabandykite labai detaliai išsiaiškinti kur yra suteikiamas pigiausias kreditas. Tiesa, pats klausimas yra pakankamai abstraktus, todėl konkrečiai į jį atsakyti nebus įmanoma. Pavyzdžiui, vienoje kredito bendrovėje trumpalaikiai kreditai (kartais klaidingai vadinami „trumpieji kreditai” ar „trumpasis kreditas”) gali būti labai pigūs, tačiau ilgalaikiai kreditai priešingai – labai brangūs. Tai ar tokią vietą reikėtų rekomenduoti, kaip tą, kur suteikiami pigiausi greitieji kreditai? Nei taip, nei ne; tiesiog viskas priklauso nuo konkretaus poreikio ir kliento profilio. Vietoj to, kad atliktume konkrečias rekomendacijas ir primygtinai reikalautumėme skolintis būtent iš šio ar kito kreditoriaus, mes pabandysime nubraižyti pigiausio kredito atrankos gaires. Sekdami mūsų nurodymais būsite pasirengę patys savarankiškai išsirinkti norimos formos kreditą.

Bet prieš tai – dar viena svarbi žinutė. Kaip galėjote suprasti, pigiausias kreditas nebus suteikiamas visada toje pačioje vietoje. Kai kurie paskolų tiekėjai gali specializuotis vienos rūšies kredituose, o kiti – kitos. Pavyzdžiui, kai kurios vietos specializuojasi teikdamos tik ilgalaikius kreditus ir stengiasi pasiūlyti kuo geresnes sąlygas šiai paslauga. Tuo tarpu trumpalaikiai greitieji kreditai yra nustumiami į šoną ir arba visai neteikiami, arba teikiami „antrarūšėmis” sąlygomis. Vien dėl šios priežasties nereikėtų visuomet skolintis tik iš vieno kredito tiekėjo, bet visuomet atsižvelgti į turimą poreikį ir rinkoje egzistuojančius pasiūlymus.

Dabar galime pereiti prie konkretesnių patarimų pigiausiam kreditui internetu gauti.

Atkreipkite dėmesį į besikeičiančius ir mažiau žinomus kreditų pasiūlymus

Viskam besikeičiant taip greitai reikia būti budriems ir nuolatos stebėti tai, kas vyksta rinkoje. Neužtenka tiesiog žiūrėti į reklamas. Viena vertus, jūs galite ne viską pastebėti ir ne viską matyti, o kita vertus ne visi pasiūlymai gali pasiekti prieinamus reklamos kanalus. O dažnai būtent mažiau žinomos kompanijos pasiūlo geresnes sąlygas pigiam kreditui gauti.

Jei ne per reklamą, tai kaip tuomet tokius pasiūlymus iš viso reikia rasti? Na, pirmiausia, mes nesakome, kad tokie pasiūlymai nėra matomi reklamoje ar kad jie visai nėra reklamuojami. Mes turime omeny tik tiek, kad tokie pasiūlymai nepasiekia dominuojančių ir lengviausiai prieinamų reklamos kanalų. Tam paprasčiausiai ne kiekviena bendrovė turi pakankamai lėšų. Bet tai nereiškia, kad tokie kreditai nėra verti dėmesio.

Tačiau visuomet reikėtų atkreipti dėmesį į mažiau pastebimus ir mažiau žinomus reklamų kanalus. Pavyzdžiui reklamos vietiniuose laikraščiuose ar užmiesčio stende gali parodyti kelią link geresnės paskolos. Taip pat galite „užmesti akį” į mažiau žinomų ar rečiau lankomų internetinių puslapių reklamų skydelius. Būtent šiose šaltiniuose galite rasti itin gerų, bet mažiau žinomų kredito pasiūlymų.

Tačiau jei tam neturite laiko ar paprasčiausiai nerandate nieko, kas patrauktų akį, visuomet galite pasinaudoti paieškos sistemomis. Labai tikėtina, kad pirmieji paieškos sistemų rezultatų puslapiai bus užkimšti labiausiai žinomų bendrovių reklamomis. Bet tarp mokamų reklamų galite atrasti kažką naujo, nes čia reklama lengviau prieinama ir gerokai pigesnė. Priešingu atveju, patartume pasidairyti po antrą ar trečią rezultatų puslapius, kur mažiau žinomos bendrovės tikrai turėtų pasipilti kaip iš gausybės rago.

Galbūt tai nėra taip paprasta kaip vienos reklamos pamatymas internete ar televizoriuje. Bet kuomet rinka yra taip greitai besikeičianti, nebelieka nieko kito, norint gauti tikrai gerą ir pigų kreditą.

Nepraleiskite pro akis greitųjų kreditų palyginimo puslapių

Kur kas lengvesnis būdas išsirinkti kreditą yra pasinaudojimas kreditų palyginimo puslapiais. Iš esmės šie puslapiai jau atlieka visas funkcijas, kurias reikėtų atlikti ieškant tinkamiausio kredito savarankiškai. Viena svarbiausių užduočių yra visos informacijos surinkimas ir susisteminimas.

kreditų palyginimasSurinkti informaciją, kaip jau minėjome, užtruktų pakankamai ilgai. Kadangi Lietuvoje šiuo metu yra per kelias dešimtis kredito bendrovių, Tai reiškia, kad reikėtų savarankiškai ne tik susirasti visus puslapius, bet ir ištraukti iš kiekvieno jų visą dominančią informaciją. Kadangi greitieji kreditai yra suteikiami skirtingomis sumomis ir skirtingais laikotarpiais net pas tą patį kreditorių, reiškiasi, kad neužtektų tiesiog nukopijuoti vieną ar du skaičius ir pasirinktos bendrovės puslapio. Informacijos ištraukti reikėtų kur kas daugiau. Tačiau čia dar ne viskas: šią informaciją reikėtų susisteminti, t.y. apjungti į vieną, bendrą visumą ir tuomet atlikti atitinkamą analizę, kad išaiškėtų kur yra teikiami pigiausi kreditai. Turbūt puikiai suprantate, kad toks procesas užimtų tikrai labai daug laiko. Negana to, nėra aišku ar rezultatas iš tikrųjų būtų toks naudingas, kad vertėtų iššvaistyti tiek valandų tokiai užduočiai. Galbūt klausimas yra apskritai ne apie tokios užduoties vertę, bet apie jos įgyvendinimo neįmanomumą. Kitaip tariant, tam žmogus paprasčiausiai gali neturėti laiko. Ir vienu, ir kitu atveju protingesnis žingsnis būtų skolintis tiesiog tai, kas atrodo patrauklu iš pirmo žvilgsnio ir per daug dėl to nesukti galvos.

Kaip nuostabu, kad nei vienu, nei kitu atveju žmogus nėra priverstas rinktis mažesnės blogybės! Kodėl? Todėl, kad greitųjų kreditų palyginimų puslapiai visą šį varginantį darbą jau atliko už jus. Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, tai išsirinkti palyginimų puslapį. Tokių svetainių yra pakankamai daug, tad susirasti bent vieną tokių tikrai neturėtų būti didelė problema.

Kokią naudą duoda tokie puslapiai? Ten rasite ne tik surinktą ir susistemintą informaciją, bet ir aiškiai pateiktą kredito pasiūlymų reitingą. Nors toks reitingas nėra pateikiamas visur, dažniausiai jį rasite. Tiesa, kaip buvo minėta anksčiau, reikėtų būti atsargiems su šiais reitingais. Jie yra sudaromi atsižvelgiant į bendrai siūlomas sąlygas. Tuo tarpu jums gali reikėtų konkretaus pasiūlymo, kuris nėra tinkamai atvaizduojamas bendrose sąlygose. Todėl patartina nekreipti per didelio dėmesio į sudarytą reitingą, bet žiūrėti į bendrai siūlomas sąlygas. Pastarosios taip pat yra aiškiai pateikiamos prie kiekvieno pasiūlymo, todėl turėtų iš kart būti aišku kiek pigus kreditas yra pas kiekvieną kredito davėją.

Pasinaudoję tokiomis paslaugomis galėsite būti tikri, kad greitieji kreditai internetu, kuriuos skolinatės, tikrai yra pigiausi. Kadangi labai lengvai gali prieiti net prie keleto skirtingų tokių paslaugų tiekėjų, neturėtų kilti problemų dėl žmogiškųjų klaidų. Geriausi kreditai yra labai lengvai prieinami šių paslaugų pagalbos dėka.

Kreditai bedarbiams: ar galima pasiskolinti be pajamų?

Kai užvedama kalba apie greituosius kreditus, iš kart iškyla vienas klausimas: ar greitieji kreditai yra suteikiami bedarbiams? Natūralu, nes Lietuvoje bedarbių iš tikrųjų yra labai daug. O socialinės išmokos neturint darbo – pakankamai mažos. Tai sukelia sunkumų net ir paprasčiausiam išgyvenimui. O ką jau kalbėti apie bet kokias kitas išlaidas… Todėl labai svarbu išsiaiškinti ar kreditai bedarbiams yra suteikiami. Būtent apie tai ir pakalbėkime.

Greitieji kreditai Lietuvoje išvydo dienos šviesą keletą metų prieš pasaulinę finansų krizę. Tačiau tuo metu jų populiarumas nebuvo didelis – kaip ir kitose pasaulio šalyse? Kodėl? Tuo metu, ekonominio pakilimo ir nekilnojamojo turto kainų burbulo dėka praktiškai visi turėjo darbą. Daugelis iš dirbančiųjų net ir gerai apmokamą darbą. Natūralu, kad žmonėms nereikėjo jokių greitųjų kreditų. Juolab, kad jų kaina buvo ganėtinai didelė. Vienintelės paskolos, kurios žmones domina buvo būsto paskolos. Dėl akivaizdžių priežasčių…

kreditai bedarbiamsBet prasidėjus ekonominiam nuosmukiui viskas apsivertė aukštyn kojomis. Vien Lietuvoje keli šimtai tūkstančių žmonių prarado darbus. Dar daugiau turėjo susitaikyti su sumažėjusiais atlyginimais. Susitaikyti su tokia situacija buvo labai sudėtinga, nes per eilę metų prieš tai, buvo priprasta prie atitinkamų gyvenimo sąlygų. Tuomet greiti kreditai tapo daugelio žmonių išeitimi. Tai buvo ko gero vienintelė paskolų rūšis, prie kurios priėjimą turėjo nedirbantys asmenys. Tokia situacija didele dalimi susiklostė dėl net elementarių apribojimų greitųjų kreditų skolinimui nebūvimo. Tai – savaime suprantama, turint omenyje, kad iki tol tam paprasčiausiai nebuvo poreikio. O pastarajam atsiradus taip greitai – nebuvo suspėta priimti atitinkamų įstatymų. Juolab, kad prioritetai buvo visai kitokie.

Todėl kreditas bedarbiams buvo suteikiamas be didesnių sunkumų. Praktiškai kiekvienas norintis, nepriklausomai nuo jo pajamų, galėjo gauti paskolą. Net ir prasta kredito istoriją įtaką turėjo tik tuo atveju, jei įtikindavo kreditorius, kad paskola nebus grąžinama laiku. Net ir elementariausi įstatymai šioje vietoje buvo ignoruojami, kas laikui bėgant privedė prie didžiulių baudų kredito bendrovėms. Tačiau tokia kredito davėjų politika buvo palanki nedirbantiems, nes jie turėjo daugiau finansinės laisvės.

Bet atsirado visai kita problema – kreditai nedirbantiems privedė prie to, kad tarp Lietuvos žmonių išaugo įsiskolinimas. Bet ar tai nuostabu? Iki tol niekam greitieji kreditai nebuvo pažįstami, niekas nieko apie juos nežinojo. Daug kam, tai atrodė, kaip kažkoks pokštas – gali gauti kreditą per 15 minučių tiesiog savo telefonu. Ar tai gali būti rimta? Pasirodė, kad gali, nes labai greit, nesugebėjus laiku atlikti kredito įmokų, teko susidurti su atitinkamomis institucijomis. Taip kreditas nedirbančiam galėjo tapti kilpa ant kaklo. Bet būtent taip daugelis ir jautėsi, kai „medaus mėnuo” baigėsi ir pasirodė, kad viskas čia iš tikrųjų rimta.

Bet kaip ši situacija atrodo dabar? Ar paskolos bedarbiams vis dar suteikiamos? Ar jas galima gauti taip lengvai, kaip anksčiau? Deja, bet nevisai. Dėl aukščiau paaiškintos susidariusios situacijos buvo pradėta imtis veiksmų. Buvo gerokai apribotas greitųjų kreditų skolinimas bedarbiams. Rezultatas buvo toks, kad paskolos bedarbiams tapo prieinamos tik išimtinais atvejais. Pirmiausia, buvo tiesiog būtina, kad bedarbis gautų kažkokias pajamas. Tačiau ne visais atvejais užtekdavo gauti tiesiog bedarbio išmoką – reikėdavo papildomų pajamų. Tai, savaime suprantama, bet kokiam bedarbiui yra labai sudėtinga. Bet antra taisyklė bylojo, kad kreditas bedarbiui gali būti suteiktas tik tais atvejais, kai pastarasis neturi jokių įsiskolinimų kitoms kredito institucijoms. Viskas suprantama ir logiška ir globalaus, valstybinio požiūrio, tačiau atrodo prastais iš bedarbio perspektyvos.

Taigi, ar nedirbantis asmuo turi kokių nors išeičių? Kaip visuomet – išeičių yra. Nors paskolos nedirbantiems nebėra taip lengvai prieinamos, kaip anksčiau, jas gauti vis dar įmanoma. Mat kai kurie kreditoriai atlaidžiau žiūri į skolinimą bedarbiams. Atlaidesnės sąlygos yra taikomos nemokamų kreditų atveju, apie kuriuos rašėme anksčiau. Todėl norintys pasiskolinti internetu, turės ieškoti kuo palankesniu sąlygų, o geriausiu atveju susirasti nemokamų kreditų tiekėją. Tuomet yra didelis šansas, kad greitieji kreditai be pajamų bus suteikiami bedarbiams ar apskritai žmonėms, turintiems labai mažas pajamas.

Ar tai vienintelė išeitis? Ar greitieji kreditai internetu bedarbiams gali būti suteikiami tik šiose situacijose? Vėlgi – nevisai. Kiekvienas turi realių galimybių gauti greitąjį kreditą kitais būdais, ne tik per oficialius tokių kreditų suteikimo kanalus. Egzistuoja toks dalykas: kreditai be pajamų labai nesunkiai gali būti suteikti skolinantis individualiai. Susisiekę su tokią paslaugą teikiančiu asmeniu ir pasirašę atitinkamą sutarties dokumentą (pvz. vekselį), galėsite gauti kreditą, kad ir grynaisiais pinigais. Tiesa, tokios sutartys dažnai būna brangesnės, bet neturint kitos išeities, tikrai gali suveikti. Tačiau tokiais atvejais kreditai internetu (arba kaip sako angliakalbiai – creditai internetu) nebus suteikiami. Viską teks vykdyti susitikus akis į akį. Tokie tad nepatogumai, bet už šią galimybę susimokėti reikia.

Ką daryti, kad kreditas netaptų našta

Dabar labai įprasta, kad didelis procentas pasiėmusių greitą kreditą anksčiau ar vėliau pajunta, kad paskolos našta pradeda slėgti vis labiau. Kartais (bet labai retai) tai nutinka dėl nenumatytų aplinkybių: nutikimų, kurie staiga pareikalauja didelių išlaidų ir negali būti atidėti (tuomet tenka aukoti kredito įmokų ir palūkanų mokėjimus), nelaimės, kurios sujaukia visus planus ir panašiai. Bet tokios situacijos palyginus yra labai retos ir neaprėpia reikšmingos dalies visų tų, kurie pradeda vėluoti atlikti savo įsipareigojimus.

Dažniausiai greitasis kreditas tampa našta, nes prieš jį imant nėra tinkamai atliekami visi preliminarūs paruošiamieji žingsniai. Paskola yra imama „ant karštųjų”. Manoma, kad jei atsiradus problemai ją galima išspręsti paprasčiausiai pasiskolinant kreditą, kodėl gi to nepadarius? Tame logikos yra. Bet pasiskolinus netinkamai, tos problemos yra tik atidedamos vėlesniam laikui. O išmušus atitinkamai valandai viskas gali pasidaryti dar blogiau. Juk visi žino tas istorijas apie laiku neatliekamus mokėjimus, besikaupiančias skolas ir galiausiai susidūrimus su antstoliais…

Bet viso to tikrai galima išvengti. Tačiau būtina sekti pagrindinėmis taisyklėmis:

  1. Greitasis kreditas jokiais būdais negali būti imamas, jei nesate tikri dėl savo ateities. Kreditoriai paskolas suteikia remdamiesi dabartine jūsų situacija ir jie negali numatyti ateities. Pavyzdžiui, jei žinote, kad artimiausiu metu prarasite darbą ir tapsite bedarbiu, gerai apgalvokite iš kur gausite papildomų pajamų kredito įmokoms atlikti;
  2. Visada atminkite, kad greitieji kreditai bedarbiams turi didžiulę riziką. Pasiėmus kreditą ir prisiėmus įsipareigojimą jį teks vykdyti pagal sutartyje numatytas sąlygas. Todėl jei esate bedarbis gerai pagalvokite ar tikrai verta skolintis ir kaip galėsite vykdyti savo įsipareigojimus išsimokant palūkanas;
  3. Visada rinkitės tik pigiausią greitąjį kreditą. Pasinaudokite atitinkamomis paslaugomis ar nepatingėkite paieškoti pigiausių pasiūlymų rinkoje. Tokiu būdu galėsite sutaupyti didžiulę sumą pinigų.

Jei vadovausitės šiais patarimais/taisyklėmis, tikrai sumažinsite savo potencialą tapti greitų kreditų auka.