Privatumo politika

Kaip ir kiekvienas puslapis, www.GreitiKreditai.com (toliau – svetainės) turi savo privatumo politiką. Šioji susidaro iš sekančių punktų:

  1. Kliento duomenys nėra kaupiami jokioje formoje išskyrus tuos duomenis, kuriuos klientas palieka savo noru, rašydamas komentarus po straipsniais. Tokiu atveju visiems lankytojams matoma informacija apima pasirinktą slapyvardį ir komentaro turinį. Be šios informacijos, svetainės administratoriai taip pat mato Jūsų nurodytą el. pašto adresą bei IP adresą, iš kurio buvo rašytas komentaras. Pastaroji informacija yra visiškai saugi, nesidalinama ir prieinama tik svetainės administracijai;
  2. Kaip ir kiekvienas puslapis, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Jie padeda užtikrinti geriausią patirtį mūsų svetainėje. Kaip ir kiekviena Europos Sąjungos šalyse veikianti svetainė, mes informuojame klientą apie egzistuojančią slapukų politiką klientui apsilankius mūsų svetainėje. Slapukai yra paliekami Jūsų kompiuteryje ir nekaupia bei neperduoda jokios informacijos apie Jus.