Paskolos skoloms padengti

Turintys įsiskolinimų ar visiškai paskendę skolose pradeda ieškoti gelbėjimosi rato. Kartais jis ateina paskolų formoje. Tai – nenuostabu, nes egzistuoja paskolų skoloms padengti paslauga. Ja pasinaudojo jau daug įsiskolinusių asmenų. Jei ja pasinaudosite protingai ir atsakingai – ji gali padėti padengti skolas!

[table id=1 /]

paskolos skoloms padengtiTurintiems įsiskolinimų visada yra aktualu išgirsti apie būdus kaip būtų galima jais atsikratyti. Skolos slegia ne tik finansiškai, bet gali žmogui uždėti ir psichologinę naštą. Todėl kiekvienas skolininkas turi dvigubą motyvaciją atsikratyti savo skolų. Tai – savaime suprantama. Bet svarbiausias klausimas yra: kaip tą padaryti? Tai yra, kaip atsikratyti tomis nelemtomis skolomis? Nors būdų tam padaryti yra pakankamai daug, šiame įraše norime pakalbėti tik apie vieną iš jų. Tai – paskolos skoloms padengti. Kiekvienas yra girdėjęs apie kitus būdus: taupymą, atsidedant dalį atlyginimo, individualų bankrotą ir pan. Bet tikrai ne kiekvienas yra girdėjęs apie galimybę turimais įsiskolinimais atsikratyti kitų paskolų pagalba. Tai galbūt atrodytų net nelabai logiška: kaip galima atsikratyti skolomis skolinantis ant jau turimų įsipareigojimų?

Bet galime patikinti, kad viskas čia yra labai logiška ir tikimės, kad viskas pasidarys aišku perskaičius šį straipsnį. Tačiau pačią esmę galime pasakyti jau dabar: paskolos skoloms padengti nėra tiesiog aklas besiskolinimas dar ir dar. Ne, priešingai. Tai yra labai konkreti skolinimosi strategija bandant refinansuoti savo paskolas. Tai reiškia, kad jūs skolinatės papildomai, bet tik tokiu būdu, kuris leidžia sumažinti bendrą visų turimų įsiskolinimų skaičių bei kasmėnesines kredito įmokas. Sumažinti bendrą paskolos sumą ir palūkanų įmokas – toks yra paskolos skoloms padengti tikslas.

Kaip veikia paskola skoloms padengti?

Viskas gali skambėti ypatingai gerai, tačiau iš kart tikrai nėra aišku kaip viskas veikia. Tačiau esmė iš tikrųjų yra pakankamai paprasta. Jei jau skaitote šį įrašą, tikėtina, kad turite skolų greitųjų kreditų bendrovėms. Galbūt ne ne vienai iš jų, o net kelioms. Juk būna visko: pasiskolini iš vienos bendrovės, tačiau pinigų vėl prireikia. Kita bendrovė ne tik neatsisako padėti, bet ir siūlo ypatingas sąlygas (pavyzdžiui nemokamos paskolos akciją). Nors iš pradžių viskas būna labai gerai, bet kai ateina laikas grąžinti pasiskolintą sumą – įklimpstama į dar didesnę bėdą, nes dabar reikia grąžinti dar didesnę sumą nei būtų reikėję prieš tai. Bet tai tik gali būti tik maža visos problemos dalis, nes taip kreditus skolintis iš skirtingų bendrovių galima iki kol juos suteikti bus atsisakyta.

Vienas iš būtų spręsti šią susidariusią yra būtent ieškoti paskolų įsiskolinusiems asmenims. Tokios paskolos leidžia refinansuoti visus turimus įsipareigojimus. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad visi jūsų turimi kreditai bus sujungti į vieną, bendrą, didelį kreditą. Tokiu būdu yra pasiekiamas dvigubas rezultatas. Pirma, viskas yra supaprastinama, nes dabar jokie mokėjimas nepasimes – tereikės atlikti vieną mokėjimą vienai bendrovei. O po to pati bendrovė žiūrėsis ir savais metodais atliks likusius mokėjimus senoms kliento bendrovėms, kurioms buvo turėta skolų. Antra ir daug svarbiau yra tas faktas, kad palūkanų mokėjimą sumažėja. Greitųjų kreditų bendrovės suteikia tokį refinansavimą, nes net ir skolindami pigiau vis tiek iš to nemažai uždirba. O kadangi kreditai skoloms padengti dažnai yra labai dideli, tai ir pelnas iš to seka labai didelis.

Todėl rezultatas toks: viskas supaprastėja ir dar reikia mokėti mažesnes kredito įmokas. Bet ties tuo viskas nesibaigia. Beveik visi skolas dengiantys kreditoriai taip pat suteikia galimybę pasididinti bendrą paskolos vertę. Todėl refinansavimo pagalba galėsite pasiskolinti papildomai, be visų aukščiau minėtų privalumų.

Skolų refinansavimas – puiki galimybė nutraukti skolų verpetą

skolų refinansavimasKokios yra pagrindinės skolų refinansavimo naudos? Kad ir kiek jų bebūtų, pagrindinė jų yra ta, kad refinansavimas padeda nutraukti besikaupiančių skolų didėjimą. Kai yra pasiskolinama neturint pakankamai (prospektyvių) pajamų paskolai grąžinti, skolos gali pradėti augti nesustojant. Bet ateina momentas, kai tai turi liautis: kažkada kreditorius paprasčiausiai pasakys „gana”. Taip nutiks anksčiau ar vėliau ir tai yra neišvengiama, nes augant skoloms auga ir rizika, kuri su savimi neša savus rūpesčius kreditoriui.

Būtent šioje vietoje paskolos skoloms padengti gali būti ypatingai naudingos. Jos leis ne kreditoriui, bet jums patiems pasakyti „gana” ir tokiu būdu nutraukti skolų augimą. Tuomet tiksliai žinosite ką, kiek ir kam turite grąžinti bei kada atlikti konkrečias įmokas. Tai savo ruožtu duos jums visas vadžias į jūsų rankas ir leis kuo tiksliausiai valdyti visus savo įsiskolinimus. Tai yra pagrindinis būdas, kaip paskolų refinansavimas gali pagelbėti.

Bet yra visa eilė papildomų naudų, kylančių iš paskolos skoloms padengti. Viena jų – supaprastėjęs skolos grąžinimas, kuris nėra tiesiog subjektyvus patogumas be finansinių pasekmių. Toks supaprastėjimas leidžia sutaupyti finansiškai, nes nebereikia atlikinėti net keleto pavedimų kiekvieną mėnesį. Tai sutaupo banko mokesčius, tai sutaupo kurą (jei važiuojate susimokėti kredito įmokas), elektros energijos ir taip toliau. Tai gali neatrodyti kaip didelis sutaupymas, tačiau reikėtų turėti omenyje, kad mes kalbame apie į skolas įklimpusius žmones, kuriems kiekvienas centas yra brangus.