Kreditai be užstato internetu

kreditai be užstatoKiekvieno žmogaus svajonė yra gyventi nevaržomą gyvenimą, kuriame nereikėtų sukti galvos apie pinigus ir jų trūkumą. Tačiau mes gyvename konkrečioje kapitalistinėje sistemoje, kurioje kiekvienas niekaip negali įgyvendinti savo svajonę. Tam, kad kažkas būtų turtingas, turi egzistuoti neturtingi žmonės, kurie galėtų sukrauti tuos turtus. Bet nepaisant to, yra galimybė net ir paprastam žmogui bent kuriam laikui pagyventi nevaržomą ir nerūpestingą gyvenimą, kai piniginiai reikalai nekelia jokių didelių rūpesčių. Pasiekti tokį gyvenimo tarpsnį gali padėti kreditai be užstato internetu. Šių kreditų dėka galima ne tik per daug negalvoti apie savo finansinius trūkumus (bent jau laikinai), bet net nesukti galvos dėl tokio kredito gavimo.

Taip yra ne dėl bet kokios kitos priežasties, bet dėl to, kad kreditai be užstato yra taip lengvai gaunami. Daug sudėtingiau yra gauti kreditą paliekant užstatą. Ne tik todėl, kad reikia turėti tinkamą ir pakankamai vertingą turtą užstato palikimui. Ir ne tik todėl, kad tai sukelia papildomų emocinių išgyvenimų. Prie to labai daug prisideda ir nepalyginamai didesnis biurokratinis krūvis. Norint atlikti tokį sandorį reikia oficialiai įvertinti savo turtą, perregistruoti jį banko suteiktais rekvizitais, pasirašyti galybę dokumentų ir dar daugiau… Visa tai ne tik išvargina. Be nuovargio toks kreditas gali būti suteiktas tik po labai ilgo laiko. Sudėjus visus aukščiau minėtus veiksmus ir prie jų pridėjus tokį reikšmingą ir ilgai trunkantį dalyką kaip derybos, gaunasi labai didelis kiekis dienų, kuris gali tapti ištisais mėnesiais.

Tuo tarpu greitieji kreditai be užstato yra suteikiami nepalyginamai greičiau. Priklausomai nuo pasirinkto formato, toks kreditas be užstato gali būti suteikiamas net per kelias dešimtis minučių. Anksčiau buvo įmanoma tokį kreditą gauti ir per 15 minučių, tačiau po naujai priimtų įstatymų toks greitumas tapo tiesiog nebeįmanomas. Dabar kredito tiekėjas turi rankiniu būdu patikrinti informaciją apie klientą, kai iki tol ši informacija buvo prieinama automatiškai, tiesiai iš paties kliento.

Kreditai be užstato yra brangesni už kitas paskolas

Net ir nesiskolinę žmonės turėjo pastebėti, kad paskolos be užstato yra nepalyginamai brangesnės nei kitos paskolos. Jos buvo tokios brangios, kad parlamentas turėjo įstatymu apriboti galimas palūkanų normas, nustatydamos maksimalius BVKKMN dydžius. Iš pradžių pačios bendrovės rūpindavosi BVKKMN dydžiu ir dėl ne tokios didelės konkurencijos, šis dydis buvo labai aukštas. Tačiau priėmus atitinkamus įstatymus, viskas po truputį pradėjo stotis į savo vėžias.

Bet nepaisant visko, greitieji kreditai be užstato išlieka viena brangiausių paskolos formų. Kodėl taip yra? Į tai yra labai paprastas atsakymas: paprasčiausiai tokie kreditai yra suteikiami neturtingiausiems žmonėms. Turėtų būti labai akivaizdu ką tai reiškia finansine prasme. Ar kada nors esate matę ar bent pagalvoję apie turtingą žmogų, kuris užsiimtų tokiai kreditais? Ne, nes tokie žmonės turi visai kitokių poreikių. Jiems prireikus pinigų jie ima verslo paskolas, investicines paskolas ar kitokios formos paskolas, kurios eiliniam žmogui yra ir neprieinamos, ir nelabai aktualios. Visgi kam imti 100 000 eurų vertės verslo paskolą, jei tau, kaip paprastam žmogui, yra viso labo reikalingi keli šimtai eurų kasdienėms išlaidoms…

O tai vėl priveda prie akivaizdžių išvadų: rizika, susijusi su skolinimu tokiems žmonėms, yra nepalyginamai didesnė nei paskola būstui viduriniosios klasės atstovui. Tą patvirtina ir naujausia statistika šiuo klausimu: Lietuvoje yra apie du šimtus tūkstančių žmonių, kurie vėluoja atlikti savo kredito įmokas, t.y. sumokėti sutartyje numatytas palūkanas tam paskirtu laiku. Beveik du šimtai tūkstančių! Tokių asmenų skaičius sparčiai mažėja, tačiau vis tiek sudaro labai reikšmingą dalį visos šalies gyventojų. Štai jums ir atsakymas kodėl paskolos be užstato yra tokios brangios ir nepalyginamai brangesnės už kitas paskolų rūšis.

Norint pasiskolinti pigiau, reikėtų skolintis iš banko, o ne internetu

Kalbant apie kreditus be užstato reikia paminėti du skirtingus būdus juos gauti: galite skolintis tiesiai iš savo banko arba iš greitųjų kreditų bendrovių. Pirmuoju atveju pasirinktas kreditas bus pigesnis; antruoju atveju – patogesnis ir greitesnis. Kurį variantą geriau rinktis priklauso nuo jūsų poreikio tą minutę.

Bankai nespecializuojasi tokių kreditų srityje: jie yra įvairiapusiškesni ir didžiausią dalį savo pelno uždirba stambesnių paskolų palūkanomis. Bet dalinai dėl to jie taip pat suteikia vartojamas paskolas be užstato pigiau nei greitų kreditų bendrovės. Tas skirtumas galbūt nėra toks ypatingai ženklus, bet šių paslaugų vartotojai tikrai gali jį pajausti. Tačiau norint gauti šią paskolą tikėtina, kad reikės vykti į banką ir užtrukti iki dviejų dienų kol galiausiai pinigai atsidurs jūsų sąskaitoje. Nors dabar yra įvairiausių būdų „apeiti” šią sistemą ir naudotis tiesiog savo kreditinės kortelės kreditu, vis tik tokie būdai nėra tokie patogūs ir greiti, kaip alternatyvos.

Tuo tarpu greitieji kreditai be užstato yra šiek tiek brangesni. Bet tačiau jie yra suteikiami gerokai greičiau ir klientams jie yra patogesni. Būtent todėl dauguma renkasi šiuos kreditus internetu, o ne bankų vartojamąsias paskolas. Tiesa, aukščiau minėjome, kad dabar greitieji kreditai internetu nebebus suteikiami per 15 minučių. Nepaisant to, jų išdavimo greitis vis tiek išlieka gerokai trumpesnis nei vartojamųjų paskolų, net ir pastarąsias skolinantis per internetinės bankininkystės platformą.